با حضور معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر طرح بشردوستانه “بهار مهربانی”در قم اجرا شد

به همت اعضای کانون دانشجویی همزمان با روز جشن نیکوکاری و با حضور معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم جشن "بهار مهربانی" در حمایت از کودکان بی سرپرست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در آستانه سال نو در حمایت از کودکان بی سرپرست و ایتام طرح حمایتی “بهار مهربانی” با حضور معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر، مدیرعامل جمعی از کودکان بی سرپرست و ایتام کم برخوردار در مجتمع پذیرایی آرین برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این طرح که به همت اعضای کانون های دانشجویی استان قم و همزمان با روز نیکوکاری برگزار شد، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و جمعی از مسولان هلال احمر و خیرین قم حضور داشتند.

اجرای طرح ابتکاری اعضای کانون دانشجویی هلال احمر استان قم با عنوان جشن “بهار مهربانی” در حمایت از کودکان بی سرپرست با حضور علی گنج کریمی؛ معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر همراه شد.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان از تلاش های اعضای کانون دانشجویی هلال احمر استان قم در اجرای این طرح بشردوستانه تقدیر کرد.

همچنین در ادامه این جشن، دکتر محمد گل فشان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اهمیت انجام کارهای خیریه در دوران جوانی، تلاش دانشجویان را در اجرای این طرح ابتکاری و حمایت از کودکان بی سرپرست ستود.

گفتنی است؛ تمام هزینه این طرح توسط دانشجویان و خیرین تامین شده بود و اجرای نمایش طنز کمدی، موسیقی زنده، مسابقات فرهنگی و توزیع هدایا بین کودکان از جمله برنامه های این جشن بود.