در نخستین روز سال جدید؛ استاندار قم از پایگاه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی بازدید کرد و پویش بهرفت پیوست

بهرام سرمست استاندار قم به همراه جمعی از مسولان استانی و مدیران استانداری با حضور در پایگاه اجرای طرح های ملی نوروزی جمعیت هلال احمر از برنامه‌ها و فعالیت‌های جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان قم که برای استقبال از مسافرین و زائرین نوروزی شهر قم تدارک دیده شده بود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر بهرام سرمست؛ استاندار قم به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر صبح نخستین روز بهار ۹۸ از پایگاه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر مستقر در عوارضی قم – کاشان بازدید کرد.

وی در این پایگاه ها که همچون سنوات گذشته و به همت معاونت امور جوانان و امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم برپا شده است، از نزدیک با جوانان و امدادگران هلال احمر دیدار کرد.

سرمست، در این بازدید با امضای میثاق نامه پویش بهرفت و پیوستن به این کمپین مردمی، با نگارش یادداشتی در بنر طرح نوشت: “در اولین روز از سال ۹۸ ضمن تبریک به همه مسافرین و زائرین آرزوی سلامتی و شادکامی در کنار خانواده  برای همه عزیزان دارم.”

در این بازدید محمد مصباحی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم به تشریح اهم فعالیت‌های این معاونت و برنامه‌های تدوین شده برای استقبال از زائرین و مسافرین نوروزی شهر مقدس قم پرداخت.

بازدید از ایستگاه های دوستدارکودک، مشارکت استاندار قم در طرح های ابتکاری نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جوانان هلال احمر قم و دیدار با امدادگران در پایگاه امدادی از دیگر بخش های نخستین روز نوروز در قم بود.

در پایان این دیدارها استاندار قم نیز ضمن ابزار خرسندی از حضور امدادگران و جوانان در این طرح، از حضور پررنگ جمعیت هلال احمر استان قم در ایام نوروزی تقدیر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم نیز در این روز با امضای میثاق نامه و با ابراز امیدواری از اینکه در سال جدید شاهد هیچ گونه تصادفات جاده ای نباشیم افزود: امید داریم با حفظ و رعایت قوانین رانندگی و احترام به همدیگر سالی سرشار از سلامت در پیش روی همه ایرانیان باشد.

گل فشان در این دیدار ضمن تقدیر از حضور پرنشاط جوانان در اجرای این طرح ملی، حضور داوطلبان جوان و امدادگران هلال احمر را مایه دلگرمی و آرامش مسافران در جاده‌ها و شهرها عنوان کرد.

وی به همراه نماینده ولی فقیه در جمیعت هلال احمر همچنین با حضور در پایگاه های امداد هوایی و معصومیه استان قم ضمن دیدار با امدادگران برای آنها سالی توام با سلامتی آرزو کرد.

گفتنی است، ارائه خدمات توسط  امدادگران و جوانان هلال احمر قم از ۲۶ اسفند۹۷ آغاز شده به صورت شبانه روزی تا ۱۷ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.