موج نشاط و خلاقیت در دومین دوره مسابقات گفتگوی بشردوستی کانون های دانش آموزی سازمان جوانان

روز سوم دومین دوره مسابقات گفتگوی بشردوستی ویژه کانون های دانش آموزی در استان آذربایجان شرقی با برنامه های متنوع و جذاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ دومین دوره از مسابقات گفتگوی بشردوستی ویژه دانش آموزان با محوریت تشکیل گروه های آشتی در مدارس که در چهار روز طرح ریزی شده در تبریز ادامه دارد.

برنامه هایی که برای دانش آموزان کانون های هلال احمر تبریز طرح ریزی شده بسیار دقیق و حاصل برنامه ریزی یک تیم فکری متخصص می باشد.

این دوره که شامل جلسات، کلاس ها، کارگاه ها، مباحث و مسابقات مهییج و مفید، حول محور بشردوستی و کمک به همنوعان و خدمات داوطلبانه و تقویت نقاط قوت و مدیریت نقاط ضعف در دانش آموزان در مواقع مواجهه با مشکلات و مسائل مختلف می باشد، اهداف مقدس جمعیت هلال احمر را دنبال می کند.

دانش آموزان عضو کانون های هلال احمر برای عملیاتی کردن آموزه های خود و انعکاس مهرورزی و مهرگستری به سایرین هم پیمان شدند.

دکتر فرزاد کریمیان معاون امور جوانان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از همکاری صمیمانه اداره آموزش و پرورش گفت: اشتیاق دانش آموزان برای فراگیری نکات کاربردی در این طرح بسیار خوب بوده و حتی فشردگی دوره از جذابیت های آن کم نکرده است. امید داریم در سال آینده این دوره و دوره های نظیر برای شهرستان ها و شعب نیز طرح ریزی و در دستور کار معاونت دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر قرار گیرد.