بررسی آئین نامه جشنواره احسان و ماه پیشونی با حضور نمایندگان استان های میزبان

پس از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره های ملی سرود و تئاتر «احسان» ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر و « ماه پیشونی» غنچه های هلال احمر در نخستین جلسه با حضور معاون سازمان و کارشناسان استان های میزبان، آئین نامه ها مورد بررسی قرار گرفت و کارشناسان در زمینه نحوه اجرا و برگزاری مناسب این جشنواره ها، در سال جدید به ارائه نقد و نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ نخستین جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره های ملی سرود و تئاتر «احسان» ویژه کانون های دانش آموزی هلال احمر و «ماه پیشونی» غنچه های هلال احمر با حضور معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان و کارشناسان سازمان جوانان، معاون امور جوانان و کارشناسان جمعیت هلال احمر استان قم و نماینده استان فارس در سازمان جوانان برگزار شد.

سعید بابایی در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی در کانون های هلال احمر اظهار کرد: این جشنواره ها در راستای فرهنگ سازی، تعمیق مفاهیم ارزشمند انسانی و نهادینه سازی و معرفی جمعیت هلال احمر در سطح کشور توسط معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر و به میزبانی استان های فارس و قم برگزار می شود.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری جشنواره های فرهنگی در کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال احمر را، تقویت روحیه نشاط و ایجاد انسجام تشکیلاتی در میان اعضای کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال احمر، و بسترسازی برای تولید محتوا در موضوعاتی همچون صلح و بشردوستی و ترویج مهربانی و نوع دوستی برای تجلی گفتارها و رفتارهای بشردوستانه است.

 معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان تصریح کرد: در این دو جشنواره با استفاده از تجارب گذشته باید ضمن رفع مشکلات با برنامه ریزی دقیق، زمینه های مشارکت بیش از پیش را برای اعضای این دو کانون در سراسر کشور فراهم کنیم.

گفتنی است، در این جلسه آئین نامه اجرایی با حضور کارشناسان سازمان جوانان و استان های میزبان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد آئین نامه اجرایی این دو جشنواره به زودی مورد بازنگری نهایی قرار گرفته و پس از بررسی دقیق با تغییراتی که بر اساس نظرات کارشناسان گردآوری شده تنظیم و برای اجرا در مهرماه سال ۹۷ به استان ها ابلاغ شود.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. حسین شاکری says:

    سلام
    فعلا نتایج اولین جشنواره سرود و تیاتر احسان محل اشکال است و بنده اعتراض کتبی نوشته ام و مستندات را هم در زمینه تخلف در داوری تیاتر آورده ام ولی تا کنون جوابی داده نشده…
    مربی کانون
    خراسان جنوبی/ بشرویه

Comments are closed.