اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی سازمان جوانان هلال احمر با الویت طرح‌های ابتکاری و خلاقانه

با برگزاری جلسات متعدد و گسترده در کانون‌های جوانان سراسر کشور، استفاده حداکثری از ایده و نظرات اعضاء، جمع بندی پیشنهادات عملیاتی و اجرایی درباره هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی به استان‌ها در دستور کار مجامع قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ معاون دانشجویی و جوانان گفت: با ارسال نامه دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان به دبیران مجامع استانی جوانان درباره اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ضمن استفاده از ظرفیت شبکه ای مجامع، جلسات متعدد در کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

علی گنج کریمی افزود: بر این اساس اعضای شورای مرکزی کانون‌های جوانان هلال احمر با توجه به دستورالعمل هجدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و لزوم حضور جوانان در طرح به منظور ایده پردازی در مسیر تحقق توانمندی‌های اعضا فعال مشارکت کننده و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات در هجدهمین دوره از این طرح، به ارائه نظرات، پیشنهادات و ایده‌های مرتبط طرح پرداختند.

وی در ادامه بیان کرد: در این راستا دبیران مجامع استانی با پیگیری برگزاری جلسات متعدد در سطح شعب و برگزاری جلسه شورای مرکزی مجمع جوانان استان، ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه اعضا را جمع‌بندی و بهترین طرح‌ها را به شورای مرکزی مجامع جوانان کشور ارسال کردند.

گنج کریمی در پایان گفت: با اتکا به ساختار شبکه‌ای، در فضای مجازی دبیران کانون‌های جوانان ضمن مشارکت حداکثری و ایده‌پردازی به دنبال یافتن برنامه‌ها و راهکارهای صحیح و کاربردی به منظور کاهش تصادفات جاده‌ای و بهبود رفتارهای ترافیکی و نشر فعالیت‌های عام المنفعه امدادی و بشردوستی در ایام نوروز می‌باشند.

گفتنی است، برگزاری جلسه‌ای با حضور مسئولین طرح و دبیران مجامع استانی با هدف دستیابی به ایده‌های قابل اجرا منطبق بر اصول سازمان جوانان هلال احمر را در دستور کار خود قرار گرفته است.