اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی سازمان جوانان هلال احمر با الویت طرح‌های ابتکاری و خلاقانه

با برگزاری جلسات متعدد و گسترده در کانون‌های جوانان سراسر کشور، استفاده حداکثری از ایده و نظرات اعضاء، جمع بندی پیشنهادات عملیاتی و اجرایی درباره هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی به استان‌ها در دستور کار مجامع قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ معاون دانشجویی و جوانان گفت: با ارسال نامه دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان به دبیران مجامع استانی جوانان درباره اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ضمن استفاده از ظرفیت شبکه ای مجامع، جلسات متعدد در کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

علی گنج کریمی افزود: بر این اساس اعضای شورای مرکزی کانون‌های جوانان هلال احمر با توجه به دستورالعمل هجدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و لزوم حضور جوانان در طرح به منظور ایده پردازی در مسیر تحقق توانمندی‌های اعضا فعال مشارکت کننده و ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات در هجدهمین دوره از این طرح، به ارائه نظرات، پیشنهادات و ایده‌های مرتبط طرح پرداختند.

وی در ادامه بیان کرد: در این راستا دبیران مجامع استانی با پیگیری برگزاری جلسات متعدد در سطح شعب و برگزاری جلسه شورای مرکزی مجمع جوانان استان، ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه اعضا را جمع‌بندی و بهترین طرح‌ها را به شورای مرکزی مجامع جوانان کشور ارسال کردند.

گنج کریمی در پایان گفت: با اتکا به ساختار شبکه‌ای، در فضای مجازی دبیران کانون‌های جوانان ضمن مشارکت حداکثری و ایده‌پردازی به دنبال یافتن برنامه‌ها و راهکارهای صحیح و کاربردی به منظور کاهش تصادفات جاده‌ای و بهبود رفتارهای ترافیکی و نشر فعالیت‌های عام المنفعه امدادی و بشردوستی در ایام نوروز می‌باشند.

گفتنی است، برگزاری جلسه‌ای با حضور مسئولین طرح و دبیران مجامع استانی با هدف دستیابی به ایده‌های قابل اجرا منطبق بر اصول سازمان جوانان هلال احمر را در دستور کار خود قرار گرفته است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید