حضورپرشور اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بیش از سه دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد. این انقلاب پدیده ای الهی و مبارک بود که در اواخر قرن بیستم ، جهان را به لرزه درآورد و نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ اکنون پس از گذشت سه دهه از عمر گرانمایه ی این شجره ی پر امید، دستاوردهای فراوانی در داخل و خارج از کشور داشته و سالها طول می کشد تا آثار و نتایج این پدیده ی الهی آشکار و مورد تحلیل قرار گیرد. انقلاب اسلامی ایران شکوه انسانیت و مظهر استقلال و الگوی مناسب برای جهانیان است .

جوانان عضواین جمعیت همگام با سایر استان ها در سراسر کشور این استقلال را که همانا یکی از اصول جمعیت هلال احمر میباشد؛ با شکوهتر از سال های قبل جشن گرفتند . اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان، در کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی ، طلاب، روستایی، جوانان ودانشجویی با حضور پرشور خود در این راهپیمایی، خاطره ای زیبا ماندگار را به یاد گار گذاشتند.

لیلی احمدی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمرمازندران با اشاره به حضور اعضای جوان استان و تشکر از شرکتگسترده و شگفت انگیز اعضای جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: قطعا این حضور نشان دهنده یکپارچگی ملی و امید ملت برای ساختن آینده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی و بشردوستانه در سطح شعب استان، افزود: در راهپیمایی امسال برنامه هایی از قبیل فضای دوستدارکودک جهت برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کودکان ، ایستگاه سلامت تست فشارخون و قند خون برای آحاد مردم شریف و متدین، برپایی ایستگاه هایی جهت توقف و استراحت سالمندان در مسیر راهپیمایی و اهدای گل و پرچم در این روز بزرگ با مشارکت پرشور اعضای جوانان اجرایی شد.

به طوری که در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در مازندران چیزی که بیشتر به چشم می خورد و باعث جذابیت این برنامه شد برپایی ایستگاه های سلامت و فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر بود که کودکان زیادی را به سمت خود می کشید.

احمدی در همین زمینه ادامه داد: حضور جوانان پرطراوت مازنی در جشن سی و نهمین بهار آزادی چشمگیر بود و از هر سن و سالی در این راهپیمایی شرکت کرده بودند، آنها باهم یک دل و یک صدا انسانیت را فریاد می زدند.

شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و دوشادوش اعضای جوان، خود خبر از عزم راسخ آنان و پیروی از خط مشی های این انقلاب می دهد وهمزمان با سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کارکنان و اعضاء معاونت هلال احمر مازندران با حضور در راهپیمایی باشکوه این روز بیعت دوباره خود را با آرمان های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری اعلام کردند.