۴۴ کانون دانشجویی هلال احمر در خوزستان فعالیت می کنند، تجلیل از دانشجویان فعالان کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور آبادان


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 44 کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه های استان فعالیت می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، علی پهلوان ظهر امروز در جشن انقلاب و همایش تجلیل از دانشجویان فعالان کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور آبادان با تبریک دهه فجر و گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هر جا سخن از تغییر و تحول بهبود است، نامی از جوانان و به ویژه جوانان دانشگاهی به میان می آید.

وی گفت: اگر به تاریخ انقلاب اسلامی نگاه کنیم روز دانشجو روز شهادت سه تن از دانشجویانی است که در سال ۱۳۴۲ در اعتراض به تبعید امام برخاستند و شهید شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه کانون های دانشجویی مرکز ثقل حرکت های فرهنگی، جهادی و بشردوستانه هستند، افزود: در حال حاضر ۴۴ کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه های استان خوزستان در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.

پهلوان گفت: هدفی که برای کانون های دانشجویی هلال احمر تعیین شده ترویج فرهنگ ایرانی، اسلامی و بشردوستانه در فضای حقیقی و مجازی به عنوان فرماندهان دفاع نرم است.

وی ادامه داد: نقش دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و پیشرفت علم و فناوری در کشور گویای این است که تأثیرپذیری اجتماع از قشر فرهنگی و علمی بیشتر از سایر اقشار است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با تأکید بر حضور فعال جوانان در فضای مجازی و بدست گرفتن نبض فضای مجازی، گفت: فضای مجازی میدان جنگی است که دشمن علیه ما از آن استفاده می کند و اگر آن را خالی بگذاریم به تصرف دشمن در می آید.

پهلوان اضافه کرد: در هلال احمر بالاترین درجه، نشان ایثار است که برگرفته از ایثار شهدا و و گویای این نکته است که برای فعالیت های فرهنگی نیز باید ایثار، ازخودگذشتگی و برنامه ریزی داشت زیرا اگر برنامه ریزی نداشته باشیم دشمنان برای ما برنامه ریزی می کنند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید