از بازدید نمایشگاه کاردستی مدرسه استثنائی شهید امیدی تا راهپیمایی۲۲ بهمن

رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر از فعالیت های متنوع اعضای این جمعیت در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان خوزستان، احمد علی آهنگرشوشتری اظهارکرد: به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، جوانان هلال احمر شوشتر از نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی دانش آموزان مدرسه استثنائی شهید امیدی که به مناسبت برگزار شده بود، بازدید و از زحمات این دانش آموزان تجلیل کردند.

وی افزود: همچنین کارگاه آموزش امداد و کمک های اولیه با هدف افزایش سطح آگاهی عمومی و آشنائی جوانان با مبانی و اصول خود امدادی و دیگر امدادی به صورت تئوری و عملی برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر بیان کرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر، غنچه های هلال شوشتر در پارک داریون این شهرستان آموزش های مقدماتی کمک های اولیه را کسب کرده و در پایان به جشن و شادی پرداختند.

آهنگر شوشتری با اشاره به برگزاری مراسم جشن انقلاب با حضور کارکنان و اعضا در نمازخانه هلال احمر شوشتر تصریح کرد: همچنین جشنواره فروش غذا به نفع بیماران سرطانی در پارک بعثت این شهرستان برگزار شد که با حضور پرشور همشهریان استقبال شد.

آهنگر شوشتری به برپایی ایستگاه سلامت در مسیر راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: خدماتی از قبیل تست قند خون و سنجش فشار خون به مردم ارائه شد و اعضای این جمعیت در پوشش امدادی در مراسم راهپیمایی حاضر شدند.

آهنگر شوشتری ادامه داد: باتوجه به گذشت چند ماه از زلزله کرمانشاه، داوطلبان هلال احمر شوشتر هم وطنان کرمانشاهی را فراموش نکرده و با استقرار پایگاه جمع آوری کمک های نقدی در مسیر راهپیمایی کمک‌های همشهریان شوشتری را جمع آوری کردند.

در پایان آهنگر شوشتری از کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر شوشتر که در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همگام با مردم ولایتمدار و انقلابی در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه شرکت کرده و با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند، تقدیر و تشکر کرد.