اعضای تیم سحر چهارمحال و بختیاری بذر محبت و امید را در مناطق آسیب دیده از زلزله می کارند

اعضای تیم سحر معاونت امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری در دومین روز حضور خود در استان کرمانشاه در روستاهای نودیه قلعه شاهین و قلعه سفید علیا فعایت های بشردوستانه انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ کاظم خیری سرپرست تیم سحر اعزامی به کرمانشاه و رئیس اداره جوانان و دانشجویی معاونت امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای تیم با شور و نشاط مضاعف دومین روز کاری خود را در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه آغاز کردند.

وی افزود: تیم در ساعات اولیه صبح برای ارائه خدمات راهی روستاهای نودیه قلعه شاهین و قلعه سفید علیا شد و اعضای تیم برنامه های متنوع ای رادر جهت ایجاد نشاط و امید دربین ساکنین دو روستا اجرا کردند.

وی بیان کرد: از جمله فعالیت هایی که توسط گروه حمایت فرهنگی و اجتماعی در روستا ها انجام گرفت را آموزش بافت فرشینه توسط یکی از اعضا به زنان روستا، برپایی ایستگاه نوشتن نامه پست جهانی ویژه نوجوانان، برپای کلاس قصه گویی، برپایی فضای دوستدار کودک و نقاشی چهره کودکان و برگزاری کلاس های کمک های اولیه و خروج اضطراری عنوان کرد.

خیری افزود: روانشناس تیم نیز با حضور در میان اهالی روستا ضمن ارائه مشاوره فردی و گروهی راهکار های مناسب را برای کاهش استرس و بازگشت به زندگی دوباره به اهالی ارائه داد و در پایان برنامه ی امروز پانتومیم و نمایش توسط بچه های روستا برای اهالی اجرا شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید