مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر از حضور گسترده جوانان عضو جمعیت هلال احمر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در سراسر استان های کشور خبر داد

مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر از حضور گسترده جوانان عضو جمعیت هلال احمر در راهپیمایی 22 بهمن ماه در سراسر استان های کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان مسعود آسیما با اعلام این خبر گفت: امسال جوانان هلال احمر با شور و نشاط بیشتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال حضور خواهند داشت و با برپایی غرفه ها یی در طول مسیر به ارائه خدمات به راهپیمایان بخصوص کودکان، نوجوانان و جوانان خواهند پرداخت.

وی افزود: همچنین مطابق هر سال ایستگاه های سلامت محور توسط جوانان هلال احمر در مسیر راهپیمایی برپا می شود و نیز اعضای سازمان جوانان هلال احمر با پوشش این سازمان در راهپیمایی حضور پیدا می کنند.

وی در خصوص برنامه های انجام شده توسط معاونت های امور جوانان هلال احمر در استان ها و شهرهای کشور در این ایام گفت: در دهه فجر امسال سعی شد برنامه های سازمان به گونه ای طرح ریزی شوند که تمامی سنین اعضا را در قالب فعالیت های کانونی در بر گیرد.

سایر طرح های اجرا شده در دهه فجر

آسیما گفت: برپایی چادرهای سلامت محور در سطح استان و شهرستان ها به منظور ارائه خدمات بشردوستانه و امدادی، فضاسازی و آذین بندی کانون های هلال احمر، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و معرفی توانمندی جوانان هلال احمر، از جمله برنامه های متنوع در حال اجرا در این ایام است.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با رویکرد اصول و اهداف جمعیت هلال احمر همراه با ارزش های انقلاب اسلامی و برپایی نمایشگاه عکس فعالیت های اعضای جوانان داوطلب هلال احمر هم برنامه های دیگری هستند که در این ایام برگزار می شود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید