فعالیت های غنچه های هلال احمر استان فارس در دهه فجر

غنچه های هلال احمر شهرستانهای سپیدان، کازرون، داراب ، جهرم، رستم، داراب، گراش، زرین دشت و خرم بید با اجرای برنامه های متنوع در ایام دهه فجر ضمن کسب آگاهی به تقویت حس همدلی و تکریم انسان ها و نکوداشت این جشن ملی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس؛ معاون امور جوانان هلال احمر فارس ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کانون غنچه های هلال احمر با هدف نهادینه کردن فرهنگ انتقلابی و نوع دوستی اقدام به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و امدادی با رویکرد کمک به همنوع کردند.

غلام حسین تجلی ضمن تقدیر از شعب فعال در این زمینه گفت: اعضای کانون غنچه های هلال احمر شهرستان داراب و جهرم با برگزاری جشن و مراسم ورود امام، غبار روبی و جشن انقلاب در کازرون، اجرای زنگ انقلاب و جشن انقلاب توسط کانون های غنچه های هلال احمر خرم بید ورستم ایستگاه نقاشی داراب و زرین دشت و برنامه های اذین بندی و جشن در کانون های غنچه های هلال احمر گراش به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انتقلاب اسلامی رفتند.

حضور اعضای کانون غنچه های هلال احمر در جشن ۲۲ بهمن
اعضای پیش دبستانی و کانون های غنچه های هلال احمر در شهرستان های رستم، داراب، نی ریز، زرین دشت و جهرم در مراسم جشن انقلاب ضمن اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط مربی مهدکودک با زندگی امام خمینی (ره) و چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی آشنا شدند.

در این مراسم روی صورت کوکان نقاشی پرچم ایران طراحی شد و کودکان با کمک مربیان کاردستی پرچم انقلاب را تهیه کرده و به احتراز در آوردند. در ادامه نیز سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲بهمن ماه را جشن گرفتند.

همچنین مسابقه نقاشی نیز با حضور غنچه های هلال در شهرستان داراب و خرم بید برگزار شد، روزنامه دیواری با موضوع دهه فجر نیز با کمک غنچه های هلال احمر و دانش آموزان مقاطع ابتدایی ساخته شد.

گفتنی است تا پیایان دهه فجر برنامه های متنوع دیگری نسز در سراسر استان فارس در کانون های غنچه های هلال احمر در حال انجام شدن است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید