برگزاری جلسه هم اندیشی دبیران کانون‌های شهرستان اصفهان


همزمان با دهه مبارک فجر، جلسه هم اندیشی دبیران کانون‌های جوانان و دانشجویی شهرستان اصفهان با حضور معاون امور جوانان استان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و کارشناسان ستادی و شهرستانی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ شهریار انصاری گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، نشست مشترک دبیران و مسئولین به منظور هم اندیشی و تبادل تجربیات و بیان مشکلات و دیدگاه‌های اعضا و مسئولین استانی و شهرستانی اصفهان در این جمعیت برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان ضمن تشکر از حضور مسئولان استانی تصریح کرد: در این نشست معاون امور جوانان استان و کارشناسان امور جوانان و دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان به سوالات دبیران به صورت مستقیم پاسخ داده و طرح‌های ایشان را مورد بررسی قرار دادند.

وی با اشاره به عملکرد این شهرستان در سه ماه اخیر افزود: باتوجه به این که حوزه جوانان به عنوان درگاه ورودی اعضا به جمعیت هلال احمر است، نشست و برنامه‌های گوناگونی با محوریت اعضای جوان در این شهرستان برگزار شد است.

انصاری تشریح کرد: برپایی ایستگاه‌های سلامت، برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت اربعین حسینی، همکاری در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و حضور در منطقه زلزله زده غرب کشور، همکاری آموزش طرح ملی دادرس در ۱۲۰ مدرسه در سطح شهرستان بخشی از فعالیت‌های اعضای جوان این شهرستان در پاییز امسال بوده است.

در ادامه این جلسه خانبازی ضمن اشاره به نقش اساسی اعضاء و جوانان در جمعیت هلال احمر گفت: از مهمترین شاخصه اعضاء علاقه‌مند، انجام فعالیت‌ها و فراگیری آموزش‌های لازم است که به لطف خدا و با حضور جوانان این امر میسر می ‌باشد.

در انتهای این جلسه برنامه‌های در حال اجرا جوانان شهرستان اصفهان از جمله سامانه جوانان، طرح‌های دادرس و پیمان و غنچه‌های هلال، توسط کارشناسان ستادی مورد بررسی قرار گرفت.