در دهه مبارک فجر صورت گرفت/ افتتاح مجتمع امدادى ادارى استان مرکزى با حضور معاون دانش آموزى سازمان جوانان

معاون دانش آموزى سازمان جوانان هلال احمر در مراسم افتتاحيه مجتمع امدادى ادارى جمعيت هلال احمر استان به همراه ديگر مسئولين كشورى و استانى حضور یافت.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر استان مرکزى؛ همزمان با ایام الله فجر انقلاب اسلامى، مجتمع امدادى ادارى جمعیت هلال احمر استان با حضور دبیرکل، رئیس سازمان امداد و نجات، معاون دانش آموزى سازمان جوانان و دیگر مسئولین کشورى و استانى افتتاح شد.

در ابتداى حضور معاون دانش آموزى سازمان جوانان، غنچه ها با اجراى سرود و اعضاى فعال کانون دانش آموزى با اهداى گل از ایشان استقبال کردند و طى مراسم از اعضاى تیم سحر و کانون دانش آموزى فعال در حادثه زلزله کرمانشاه به نمایندگى از سایر اعضا توسط دبیرکل و دیگر مسئولین تقدیر به عمل آمد.

وى با حضور در این مراسم موجب دلگرمى اعضاى جوانان، کانون دانش آموزى و غنچه هاى فعال بوده و بعد از اتمام مراسم افتتاحیه و رونمایى از یادبود مجتمع امدادى ادارى جمعیت هلال احمر، به اتفاق مدیرعامل و رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایگاه امداد جاده اى شهداى زرندیه، بیت تاریخى امام خمینى (ره) نیز بازدید کرد.

در حاشیه بازدید از بیت تاریخى امام خمینى (ره) نیز با اعضاى فعال بخش آزاد جوانان و کانونهاى دانش آموزى جمعیت هلال احمر شهرستان خمین نشست صمیمى داشته و دقایقى به پاى صحبتهاى آنها نشستند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید