از نشست کانون دانشجویی تا کوهپیمایی جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به مناسبت دهه مبارک فجر

گفتمان انقلاب اسلامی و بررسی نقش دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور خواف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف؛ گفتمان انقلاب اسلامی و بررسی نقش دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از اعضای کانون های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور خواف در محل جمعیت هلال احمربرگزار شد.

هادی رمضانی گفت: دانشجو، به عنوان یکی از مهم ترین سرمایه‌های کشور، در گذشته، حال و آینده، نقشی اساسی و تعیین‌کننده داشته و خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی است تا ابعاد و مختصات مختلف این پدیده بزرگ قرن مورد بررسی قرار گیرد.

رمضانی همچنین اظهار داشت: امید است جنبش دانشجویی بتواند با برطرف سازی آسیب ها، در نظر گرفتن شرایط و استفاده مطلوب از فرصت ها راه خود را بهتر از گذشته ادامه دهد که این راه در نهایت به تثبیت و نهادینه شدن اهداف اصلی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و ایرانی سربلند منجر شود.

کوهپیمایی جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خواف به مناسبت دهه مبارک فجر

رمضانی رئیس این جمعیت از کوهپیمایی اعضای جوان و داوطلب این جمعیت در ارتفاعات کوه خواجه یار خبر داد. هادی رمضانی گفت: در این همایش که در ارتفاعات خواجه یار شهرستان خواف برگزار شد، اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان به همراه خانواده های خود در این کوهنوردی شرکت کردند.

وی در ادامه گفت: این برنامه برایحفظ آمادگی جسمانی اعضا، آشنایی آن‌ها با مسیر کوهپیمایی و آموزش کوهنوردی، ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در خانواده ها، بالا بردن سلامت جسمی این شهرستان اجرا گردیده است.