مراسم تجلیل از دادرسان برتر پنجمین المپیاد آماده کشوری در یزد


به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم تجلیل از دادرسان برتر پنجمین المپیاد آماده کشوری و آغاز ششمین دوره طرح دادرس در کانون دانش آموزی هلال احمر مدرسه فرزانگان یزد برگزار شد.

به گزارش رابط خبری سازمان جوانان در استان یزد؛ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: طی مراسمی از دادرسان و کادر اجرایی مدرسه دخترانه فرزانگان پس از کسب موفقیت در پنجمین دوره از مسابقات کشوری آماده ( المپیاد مهارت های امدادی دادرسان هلال احمر )، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

مجیبی فر با بیان اینکه هر سال با مشارکت و استقبال مدارس و دانش آموزان و بمنظور بالا بردن سطح کیفی دانش امدادی دانش آموزان طرح ملی دادرس ویژه مقطع هشتم برگزار میگردد، اظهار کرد: اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر مدرسه دخترانه فرزانگان در مجموع کلیه گروه های شرکت کننده در پنجمین دوره این مسابقات در اردوگاه مهر بندر انزلی موفق به کسب بالاترین امتیاز و رتبه برتر شدند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش و دستاورد اعضای کانون دانش آموزی هلال احمر این مدرسه، جدیت در تحصیل و تهذیب نفس با الگو گیری از روایات اسلامی و زندگی حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها و همچنین پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را سه وظیفه مهم دانش آموزان عنوان کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم، برنامه تجلیل از اعضای این کانون و شروع ششمین مرحله آموزش طرح دادرس در این مدرسه برگزار شد.