افتتاح مجتمع امدادی فرهنگی و ورزشی و مرکز جوانان هلال احمر گناباد/ سازمان جوانان این جمعیت به دنبال ارتباط نزدیک تر با مردم و استفاده از کانونهای تاثیر گذار وظیفه بسیار مهمی برای شادابی و نشاط در جامعه دارد

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در آئین افتتاح مجتمع امدادی ،فرهنگی و ورزشی هلال احمر در گناباد، افزایش مشارکت مردم و خیران و تشکلهای مردم نهاد برای توسعه کمی و کیفی فعالیتها را از رویکردهای مهم این جمعیت در سال جاری ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، در این مراسم دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد نجات، حمید بنایی نماینده مردم شهرستان گناباد، بجستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.

دکتر علی اصغر پیوندی در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی و ورزشی هلال احمر گناباد گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان سازمان امدادی ، فرهنگی و اجتماعی وظیفه بسیار مهمی برای شادابی و نشاط در جامعه دارد و سازمان جوانان این جمعیت به دنبال ارتباط نزدیک تر با مردم و استفاده از کانونهای تاثیر گذار جامعه و تشکلهای مردم نهاد برای بسترسازی تحقق این مهم است.

وی افزود: جمعیت هلال احمر در کنار سایر وظایف ذاتی خود، امداد و نجات و آموزشهای عمومی در این زمینه تلاش می کند با افزایش نشاط در مردم و از جمله جوانان و ارتقای توانمندی های آنها سهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه داشته و با جلب مشارکت بیشتر مردم برای رفع نیازهای عمومی جامعه نقش آفرین باشد.

در ششمین روز دهه فجر مرحله نخست سالن فرهنگی و ورزشی هلال احمر گناباد به مساحت ۱۶ هزار متر مربع و زیربنای ۷۴۰ مترمربع با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور به بهره برداری رسید.

شما هم نظر خود را ارسال کنید