جشن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان ایلام برگزار شد

به همت امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام و دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ایلام جشن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، جشن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سه شنبه ۱۷ بهمن ماه سال جاری با حضور آقای سلیمانی مدیرعامل جمعیت، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای الیاسی نماینده ولی فقیه در جمعیت استان، آقای کریمی رئیس جمعیت شهرستان ایلام، برخی از اعضای هیات مدیره، آقای فیلی مشاوراستاندار در امور جوانان، خانم عبدی مشاور فرماندار در اموربانوان و تعداد کثیری از جوانان کانون های آزاد، دانشجویی، دانش آموزی و غنچه های هلال در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمرشهرستان ایلام برگزار شد.

این مراسم در ابتدا با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پخش شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن خیر مقدم به حاضرین در مراسم، یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشتند خصوصاً شهدای ۸ سال دفاع مقدس و همچنین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

سلیمانی در مورد ویژگی ها و خصوصیات جوانان توضیحاتی را ارائه نمودند و در ادامه بیان کرد: در دفاع مقدس میانگین سن خیلی از فرماندهان جبهه و جنگ به ۳۰ سال هم نمی رسید که این جوانان، لشکرها و گردان هایی را هدایت می کردند و با استفاده از این توان جوانان پیروزی های ارزشمندی به دست آوردند، ما باید فرصتی را فراهم کنیم برای جوانان که به تدریج سکان مدیریت را در دست بگیرند.

مشاور جوان استاندار ایلام در ادامه از نگاه ویژه آقای سلیمانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر به کانون های جوانان تشکر کردند. مهدی فیلی تاکید کرد: بالاترین و با ارزش ترین سعادت، فعالیت داوطلبی است و موثرترین و ارزشمند ترین فعالیت، فعالیت در دوره جوانی است و اگر این دو در کنار هم باشند ما تاثیر زیاد آن را در جامعه خواهیم دید.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای الیاسی به قیام امام خمینی(ره) و حدیثی از امام کاظم توضیحاتی را بیان کردند و در خصوص جوانان گفت: انقلاب ما انقلاب جوانان بود و نقش اصلی را جوانان داشتند هم در پیروزی انقلاب هم در تداوم انقلاب و هم امروز جوانان نقش آفرین ترین قشر جامعه ما هستند.

این مراسم با شکوه شامل برنامه های متنوعی از جمله مسابقه، اجرای دکلمه، پخش کلیپ تصویری از فعالیتهای جوانان، اجرای سرود توسط کانون غنچه های هلال و کانون های دانش آموزی و تجلیل از اعضای کانون های برتر و تیم سحر به پایان رسید.