درخشش استان بوشهر در اختتامیه جشنواره ملی ماه پیشونی

استان بوشهر در اختتامیه ماه پیشونی دو تندیس این جشنواره را دریافت کرد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ معاون امور جوانان اظهارداشت: هلال احمر استان بوشهر در اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و نمایش ماه پیشونی توانست دو لوح و تندیس این جشنواره را از آن خود نماید.

آلبوغبیش در این خصوص بیان کرد: این جشنواره که با هدف آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با اهداف و اصول هفت گانه هلال احمر برگزار شد و ۲۰ مهدکودک و پیش دبستانی کانون غنچه های هلال در رشته های سرود و نمایش این جشنوراه شرکت نمودند و توانستند در رقابت با غنچه های سراسر کشور ۲ مقام را کسب نمایند.

وی گفت: جهت گسترش فرهنگ بشردوستی و آشنایی بیشتر کودکان عضو جمعیت با اصول، اهداف و فعالیت های هلال احمر و نظر به تاثیرگذاری سرود و نمایش در آموزش کودکان این مسابقات در کانون های غنچه های هلال اجراء شد.

آلبوغبیش در پایان با بیان اینکه انتشار اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با زبان کودکانه از فعالیت های انجام گرفته در این جشنواره بود اعلام کرد: که به دلیل مشارکت ۲۰ کانون غنچه های هلال در این جشنواره کشوری این استان تندیس این برنامه را به خود اختصاص داد و هم چنین با نظر هیئت داوری کانون غنچه های هلال در دریا دریا شهرستان بوشهر توانست تندیس دیگری از این جشنواره را به خود اختصاص دهد.