کاشت درخت صلح و دوستی یادبود گرامیداشت دومین جشنواره ماه پیشونی و زلزله زدگان غرب کشور در استان فارس

درخت صلح و دوستی جوانان هلال احمر گرامیداشت زلزله کرمانشاه و در حاشیه جشنواره صلح و دوستی بدست مدیر عامل جمعیت هلال احمر و با همراهی معاونین جوانان هلال احمر سراسر کشور از جمله تجلی از فارس، خانبازی از اصفهان، میرزایی قزوین، آلبوعبیش بوشهر و معین زاده خراسان رضوی کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، در حاشیه برنامه جشنواره ماه پیشونی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس و برخی از معاونین امور جوانان هلال احمر از استان های، فارس، قزوین، اصفهان، بوشهر و خراسان رضوی برنامه کاشت درخت صلح و دوستی که به صورت نمادین یاد کشته شدگان زلزله کرمانشاه را گرامی داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس در این مراسم گفت: این درخت نشانه‌ای از صلح و دوستی است و می‌تواند به تقویت روابط و دوستی بین اعضا و استان ها و جوانان کمک کند و از این نماد زیبا به خوبی یاد کرد که بتونیم رشد دهنده و پرورش صلح و دوستی در جهان باشیم.

جعفری با تأکید بر اعلام آمادگی جمعیت هلال احمر استان فارس برای همه جانبه در پیشبرد اهداف داوطلبانه و بشردوستانه هلال احمر،افزود: جمعیت هلال احمر به صورت همه جانبه و با توان بالای نیروی های جوانان و معاونت پر تلاش در تمامی زمینه اعلام همکاری میکند.

وی تأکید کرد: استفاده از دانش و تجربه جوانان و معاونین استان ها در زمینه های مختلف و برنامه های سازمان جوانان از ظرفیت وجودی جوانان هلال احمر که می‌تواند برای مردم مؤثر باشد استفاده کنند.

معاون امور جوانان هلال احمر فارس بعنوان میزبان در این برنامه ضمن تقدیر از مدیر و مسئولین شعبه مردوشت گفت: هدف گذاری فعالیت‌های ما منطبق با اهداف توسعه پایدار جهانی و توسعه صلح در جهان است و ابتکار نهال درخت صلح و دوستی را به عنوان درخت صلح و دوستی به فال نیک گرفت و ابراز خرسندی خود را اعلام کرد.