کارگاه آموزشی راهکارهای جدید جهت ارتقاء کانون غنچه های هلال در سازمان جوانان برگزار شد/ تاکید بر تخصصی کردن آموزشها به زبان کودکان

کارگاه آموزشی راهکارهای جدید جهت ارتقاء کانون غنچه های هلال با حضور کارشناسان امور جوانان جمعیت استان ها در سازمان جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ رییس سازمان جوانان در ابتدای مراسم در خصوص اهمیت آموزش به کودکان توضیحاتی بیان و تصریح کرد: آموزش در این سن ماندگار و تاثیرگذار خواهد بود و شخصیت یک فرد در این دوران شکل می گیرد.

دکتر حبیبی به آمار و ارقام مشکلات جامعه دانش آموزان کشور اشاره و تاکید کرد: میتوان با تخصصی کردن آموزشها به زبان کودکان ، آسیب دانش آموزان در سالهای آتی را کاهش داد.

وی در ادامه ضمن اهمیت برشمردن حوزه فعالیتی پیش دبستانی و دانش آموزی، گفت: با وجود مشکلات بودجه و اعتبارات سازمان جوانان و محدودیت های مالی به هیچ عنوان هیچ فعالیتی در عرصه غنچه های هلال و دانش آموزی حذف نشد.

دکتر حبیبی ادامه داد: اگر سازمان جوانان هلال احمر هفتاد سال مانند یک ستاره در خشان میدرخشد بخاطر سعی و تلاش کارشناسان در استانها و شعب است که با اینکه اهمیت کار این عزیزان بسیار بالاست ولی کمتر دیده می شوند البته در مراسم هفتادمین سالگرد سازمان این نوآوری به وجود آمد و علیرغم مخالفت های شدید، تعدادی از این کارشناسان ساعی، علاقمند و فعال تقدیر شد.

رییس سازمان جوانان افزود: قطعا آسیب شناسی وضع موجود سرعت ما را در رسیدن به اهداف عالی سازمان افزایش داده و این لزوم نقد و بررسی برنامه ها را میطلبد تا معایب کار مشخص شود و امیدوارم در آینده شاهد رشد بیشتر و بهتر در حوزه فعالیتی غنچه های هلال باشیم.

گفتنی است در این کارگاه یک روزه نمایندگان ده استان در سه پنل تخصصی به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.