کسب رتبه دوم شهرستان عجب شیر در نخستین جشنواره سرود و تئاتر دانش آموزی “احسان”

شهرستان عجبشیر از استان آذربایجان‌ شرقی در نخستین جشنواره سرود و تئاتر دانش آموزی "احسان" حائز رتبه دوم کشوری شد.

به گزارش روابط عمومی استان آذربایجان شرقی؛ در زمستان ۹۵ که برای نخستین بار در سراسر کشور جشنواره سرود و تئاتر دانش آموزی احسان در معاونت دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فراخوان داده شد؛ شهرستان عجب شیر از استان آذربایجان شرقی با شرکت گروه سرود در رشته خواهران و برادران بصورت مجزا در این جشنواره شرکت و آثار به دبیرخانه مرکزی این جشنواره ارسال شد.

بر اساس این گزارش، پس از داوری و ارزیابی آثار رسیده به دبیرخانه، گروه سرود مدرسه دخترانه خدیجه کبری از شهرستان عجب شیر رتبه دوم را کسب کرد.

اختتامیه این جشنواره و همزمان افتتاحیه دومین دوره از جشنواره سرود و تئاتر دانش آموزی احسان که به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم در روز یکشنبه ۲۴ دی ماه برگزار و از منتخبین این جشنواره تجلیل شد.

همچنین در این مراسم؛ از معاونت امور جوانان استان آذربایجان شرقی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر و مدیر مدرسه خدیجه کبری بعنوان استان های دارای بیشترین اثر و رتبه های برتر تقدیر شد.

حسن جعفری، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان عجب شیر که خود مربی گروه سرود در آموزش و پرورش نیز است؛ هدایت و رهبری این گروه سرود را بر عهده داشت از برگزاری این دوره از سرود دانش آموزی در سازمان جوانان در سطح کیفیت بالایی ابراز رضایت کرد.