انتخاب کانون جوانان برادران شهرستان یزد به عنوان کانون برتر کشوری

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از انتخاب کانون جوانان برادران شهرستان یزد بعنوان کانون برتر کشوری در همایش بزرگداشت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد.

به گزارش رابط خبری سازمان جوانان در استان یزد؛ حامد صدیقی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه نمایندگان تمام کانون های برتر استان های سراسر کشور در همایش بزرگداشت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر در سالن اجلاس سران حضور داشتند، عنوان کرد: در این همایش ۷ کانون به عنوان کانون های جوانان برتر معرفی شدند که یکی از آنها کانون جوانان برادران شهرستان یزد بود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: فعالیت‌ها و عملکرد مستند کانون‌ها در استان، در مرحله اول در شعبه‌های هلال‌احمر با تکمیل فرم‌های تدوین‌شده انجام گرفت و سپس برای ارزیابی استانی به مرکز استان ارسال و توسط تیم‌های تعیین‌شده که متشکل از معاون جوانان، کارشناس استانی و شورای مرکزی مجامع استان است، بررسی شد و برترین‌های تمامی کانون‌های استان به مرحله امتیازدهی کشوری راه یافت که کانون جوانان برادران شهرستان یزد بعنوان کانون برتر استانی انتخاب شد که در نهایت در مرحله کشوری نیز توانست بعنوان کانون برتر کشوری در همایش بزرگداشت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر در دوازدهم دی ماه در سالن اجلاس با حضور دبیرکل، رئیس جمعیت هلال احمر، روسای سازمان‌ها و همچنین نماینده ولی‌فقیه و نمایندگان مردم در مجلس برگزار شد، انتخاب و تجلیل شد.

صدیقی بیان داشت: از اهداف انتخاب کانون‌های برتر شناسایی و سطح‌بندی کانون‌ها در سراسر کشور، استخراج کانون‌های راکد، نیمه‌فعال و در ادامه نیازسنجی کانون‌ها، تحرک و پویایی بیش از پیش همه کانون‌ها در راستای تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر و اجرای طرح‌های ابتکاری است.

وی در پایان گفت: همچنین در این مراسم از اعضا تیم سحر(حمایت های روانی،اجتماعی و فرهنگی) جهت حضور در منطقه زلزله زده کرمانشاه با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است؛ محمد علی دهقان بعنوان دبیر کانون و آقایان علی سیف اللهی،حسین محسنی زاده،سجاد رحمان زاده،سالار جلالی زاده بعنوان اعضا شورای اجرایی کانون جوانان هلال احمر شهرستان یزد می باشند.

متن لوح تقدیر کانون جوانان برادران شهرستان یزد به شرح ذیل می باشد:

اعضا محترم کانون جوانان برادران

شهرستان یزد استان یزد

اینک که در آستانه هفتادمین سالگرد تأسیس سازمان جوانان به همت شما ارجمندان و تلاش‌های مجدانه دست‌اندرکاران به عنوان کانون برتر در سال ۱۳۹۶ برگزیده شده‌اید این لوح سپاس به حضور گرانقدرتان تقدیم می‌شود.

بدون شک بالندگی و برازندگی جمعیت هلال احمر که بر پایه والاترین ارزش‌های انسانی و الهی بنیان نهاده شده است مدیون استواری و پایندگی چون شما بوده است.

اطمینان دارم که توفیق الهی که پاداش همه آنهایی است که پاسدار کرامت انسانی و تسکین‌دهنده آلام بشر هستند نصیب امروز و فردایتان خواهد بود.

دکتر علی‌اصغر پیوندی