نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در مراسم هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

حضور شما در زلزله کرمانشاه برگ زرینی نه در دیار ما و کشور بلکه به نظرم در دنیا بود

مراسم هفتادمین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و جمعی از مسئولان دیگر جمعیت و همینطور تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر ؛ عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: مقام معظم رهبری کرمانشاه را سینه ستبر ایران اسلامی نامیدند و من از همان سینه ستبر بعد از زلزله و جنگ از حضور رنگ سفید و قرمز و گرم عزیزان هلال احمر در مناطق زلزله زده تقدیر می‌کنم.

نماینده کرمانشاه با اشاره به عملیات امداد و نجات بعد از زلزله کرمانشاه گفت: عملیات امداد و نجات شما برگ زرینی نه در دیار ما و کشور بلکه به نظرم در دنیا بود و این کار کم نظیری بود که در عرض شش ساعت امداد و نجات صورت بگیرد. و امروز متاثر نباشیم که هموطنی به خاطر نرسیدن امداد یا به دلیل دیر رسیدن امدادگران جان خود را از دست داده باشد.

وی افزود: مردم کرمانشاه از تمام امدادگران عزیز نهایت تقدیر و تشکر را دارد و حضور آنها از ساعت اولیه نشان دهنده روح بزرگ امدادگران است و باید بگویم که شما در میان انسان‌ها خاطره ساز هستید و و فداکاری‌های شما در ذهن مردم باقی می‌ماند.