خداحافظی تیم سحر کرمان با برگزاری جشن تولد در سرپل ذهاب

فعالیت دومین تیم سحر اعزامی استان کرمان در روز آخر با چهار جشن تولد خاتمه یافت و750 کودک کرمانشاهی از خدمات این تیم بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ کیوان علیزاده معاون امور جوانان استان بیان کرد: کاروان پیام آوران مهربانی(۲) با حضور دومین تیم سحر و همراهی گروه‌ هنری “‌شهرزاد و بچه‌های‌ یونیمای ‌عروسکی‌ کرمان” از مورخ ۱ لغایت ۶ دیماه در سرپل ذهاب کرمانشاه مستقر شد.

علیزاده افزود: تیم سحر در طول مدت حضورش در روستاهای آسیب دیده از زلزله با اجرای برنامه های شاد و متنوع ویژه کودکان این مناطق سعی کردند آنان را از فضای غم و اندوه دور سازند.

وی با اشاره به حضور تیم سحر و هنرمندان کرمانی در ۸ روستای شهر سرپل ذهاب خاطرنشان کرد: در طول مدت حضور تیم سحر در این شهر، ۷۵۰ کودک و ۴۰۰ نفر بزرگسال از فعالیت ها و خدمات مشاوره ای کاروان پیام آوران مهربانی(۲) بهره مند شدند.

وی با اشاره به برگزاری چهار جشن تولد در آخرین روز حضور کاروان پیام آوران مهربانی(۲) در شهر سرپل ذهاب تصریح کرد: نسا‌، رامینا‌، آرمیتا‌ و محمد‌ چهار کودک عزیزی بودند که اعضای تیم سحر و هنرمندان برایشان جشن تولد گرفتند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان در پایان افزود: اولین کاروان پیام آوران مهربانی این استان با حضور ۲۳ نفر از اعضای تیم سحر و کانون فکری و پرورشی کودکان در هفته اول آذرماه به ۱۳۵۰ کودک و ۲۲۰ بزرگسال در کرمانشاه ارائه خدمت کردند.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

Comments are closed.