گزارش تصویری // بازدید دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر و رییس سازمان امداد و نجات از فعالیت تیم های سحر سازمان جوانان در مناطق زلزله زده کرمانشاه

دكتر پيوندي رييس جمعيت هلال احمر و رييس سازمان امداد و نجات از فعاليت تيم هاي سحر سازمان جوانان در مناطق زلزله زده كرمانشاه - روستای کوئیک بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر ؛ دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر به همراه رییس سازمان امداد و نجات از فعالیت تیم های سحر سازمان جوانان هلال احمر در مناطق زلزله زده کرمانشاه بازدید نمود.

رییس جمعیت هلال احمر در مورد فعالیت تیم های سحر این گونه بیان نمود : امروز لحظاتی را بین بچه‌ها بودیم و گروه امدادی سحر. بچه‌هایی که همیشه و همه‌جا در حال بازی‌اند. تا وقتی بچه‌ای و هنوز فطرت آسمانی یادت نرفته، می‌دانی باید دنیا و تمام‌ متعلقاتش را به بازی بگیری. تیم سحر هلال‌احمر هم بعد از اسکان ضروری مردم حادثه دیده به کرمانشاه آمدند تا شریک بازی بچه‌ها باشند‌. آمدند تا با ایجاد فضایی شاد، کودکان را در حال و هوای کودکی نگه‌دارند تا مبادا نیازها و خواسته‌هایشان لابه‌لای دلهره بزرگترها برای سرپناه و غم معاش گم شود.

 

 

 

 

 

 

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. جوان داوطلب says:

    باسلام و احترام
    ایکاش جناب دکتر و هییت همراه در جمع جوانان داوطلب هلال احمر از کاپشن سازمان جوانان استفاده مینمودند چون زمان امداد ونجات پایان یافته با تشکر

Comments are closed.