به مناسبت هفتادمین سالروز تشکیل سازمان جوانان انجام شد:

دیدار رییس و اعضای جوانان هلال احمر با دکتر محمد فرهادی/ دکتر فرهادی: کار گروهی و تمرین رهبری کردن مهمترین چیزی است که در حوزه جوانان باید مورد توجه قرار گیرد

مسئولان سازمان جوانان به همراه منتخبی از نمایندگان جوانان جمعیت هلال احمر در هفتادمین سالروز تشکیل سازمان جوانان هلال احمر به منظور قدردانی از فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه رییس اسبق جمعیت هلال احمر به دیدار دکتر محمد فرهادی رفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر; در این دیدار، رئیس، معاونان و جمعی از نمایندگان جوانان هلال احمر، با دکتر محمد فرهادی رییس اسبق جمعیت هلال احمر دیدار و از خدمات بشردوستانه وی در طول تصدی ریاست این جمعیت تقدیر کردند.

دکتر فرهادی در این دیدار با بیان اینکه باید جوانان را شناخته وساماندهی کرد و برای آنها برنامه داشت، گفت:  بیش از پیش باید به جوانان بها داده و بحث تعامل و همبستگی میان جوانان را دنبال کرد.

وی با تاکید بر اینکه جوانان باید رهبری را تمرین و اداره یک جامعه را دنبال کنند، تصریح کرد: به طور ویژه در مواردی چون صلح و فعالیت‌های انساندوستانه باید دارای ایده، خلاقیت و پشتکار باشند.

وی اظهار کرد: تشکیل مجامع بسیار حائز اهمیت است فقط باید به خوبی و با برنامه مدیریت شود.

رییس اسبق جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه این جمعیت دولتی نیست، اضافه کرد: هلال احمر بزرگترین تشکل مردمی دنیاست اصولی که دنبال میکند بی‌طرفی و یگانگی است که باید همه را پوشش دهد.

دکتر فرهادی افزود: شناسایی قابلیت جوانان بسیار مهم است بعد از آن پیاده‌سازی، هدایت امور و اجرای برنامه‌ها و همه اینها تمرینی است تا جوانان در آینده رهبران موفقی شوند.

وی ادامه داد: کار گروهی و تمرین رهبری کردن مهمترین چیزی است که در حوزه جوانان باید مورد توجه قرار گیرد.

رییس اسبق جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در حال حاضر طبق آمار حدود یک میلیون عضو جوان داریم، گفت: باید برنامه‌های پخته داشت و دست خود جوانان داد تا این برنامه‌ها را برگزار کنند تا روز به روز این آمار افزایش پیدا کند .

دکتر فرهادی در پایان با اشاره به اینکه هلال احمر ایران بعنوان جمعیت ملی دنیا، پرکارترین جمعیت است، عنوان کرد: آموزش‌ها و طرح‌هایی که سازمان جوانان ارائه داده است بسیار موثر بوده و می‌تواند بیشتر مثمر ثمر باشد.