بمناسبت هفتادمین سالروز تشکیل سازمان جوانان انجام شد:

دیدار رییس و اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با دکتر سید امیرمحسن ضیایی// دکترضیایی: هیچ دوره ای از اعتماد به جوانان ضرر نکرده ایم

مسئولان سازمان جوانان به همراه منتخبی از جوانان جمعیت هلال احمر در هفتادمین سالروز تشکیل سازمان جوانان هلال احمر به منظور قدردانی از فعالیت های بشردوستانه و عام المنفعه به دیدار دکتر سید امیرمحسن ضیایی رییس سابق جمعیت هلال احمر رفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، رئیس، معاونان و جمعی از نمایندگان جوانان هلال احمر، با دکتر امیر محسن ضیایی رییس سابق جمعیت هلال احمر دیدار و از خدمات بشردوستانه وی در طول تصدی ریاست این جمعیت تقدیر کردند.

ضیائی در ابتدای این دیدار گفت: این ابتکار که سراغ قدیمی های هلال احمر رفتید بسیار خوب است که ادمها فراموش نشوند و شاید حرفهایی داشته باشند که مثمرثمر است

رییس سابق جمعیت هلال احمر تصریح کرد: سازمان جوانان قدیمی ترین نهاد جوانان در کشور است که بسیار متشکل و ساختارمند عمل کرده و امروز هم برکات آن را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه رییس جمعیتی که زودتر ارزش جوانان و داوطلبان را پی می برد باهوش تر است اضافه کرد:  اگر دیدید جنس کار و حرف زدن بسمت جوانان و داوطلبان رفت جمعیت را فهمیده وتفاوت این ارگان با نهادهای دیگر را متوجه شده است

ضیائی با اشاره به طرح بسیار خوب تشکیل مجامع، گفت: این مجامع باعث می شود بصورت سیستماتیک و نظام مند ضمن اینکه مسئولیتهای محیطی به آنها داده شود، آنها را به بالاترین سطح آورد.

رییس پیشین جمعیت هلال احمر با تاکید بر ارزشمند بودن پتانسیل بالای جوانان، اظهار کرد: باید در آینده نزدیک جمعیت شاهد آن باشیم که یکی از اعضای شورای عالی جمعیت یک جوان باشد.

وی با تشبیه سازمان جوانان به رودخانه، عنوان کرد: محیط جوانان و تغییر نگرش ها باید افرادی که در مسیر آن حرکت کرده ارزشها را با خود ببرند و ما میخواهیم آنها حامل این ارزشها باشند پس باید بستر و زمینهای متفاوتی را فراهم کرده که انها متصل بمانند.

رییس سابق جمعیت ضمن تاکید به اعتماد به جوانان،  گفت: هیچ دوره ای از اعتماد به جوانان ضرر نکرده ایم و مصداق بارز این موضوع در جمعیت نیز سپردن مسئولیت نجات جان مردم با جوانان است.

دکتر ضیائی افزود: قدم بعدی این است که همگی تلاش کنیم که به صورت قانونی و اصلاح ایین نامه  در مجمع عمومی نماینده ی جوانان راه پیدا کنند و در تصمیم گیری موضوعات مربوط به خودشان حضور موثر داشته باشند.

دکتر ضیائی در پایان با بیان اینکه به داشتن سازمان جوانان افتخار میکنیم گفت: امیدوارم در آینده از طریق همین کانونها و مجامع تعداد بیشتری از جوانان را در سراسر کشور جذب کنیم و شاهد شرایط بهتری باشیم.