اعزام تیم سحر استان گلستان به مناطق آسیب دیده از زلزله غرب کشور

تیم سحر معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان با هدف ارائه خدمات حمایت های روانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی‌ جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر احمدی در حاشیه بدرقه اعزام تیم سحر گلستان گفت: اعزام تیم سحر گلستان با هدف ارائه حمایت های روانی پس از بلایا و توزیع اقلام و تجهیزات به مناطق زلزله زده کرمانشاه در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در ادامه افزود: نظر به شرایط خاص روحی و روانی هموطنان در مناطق زلزله زده و‌لزوم‌ایجاد امید به زندگانی در میان هموطنان تیم سحر گلستان به ارائه خدمات می پردازد.

وی خاطرنشان کرد: اقدام سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در خصوص تربیت اعضای جوان در حوزه حمایت های روانی پس از بلایا اقدامی شایسته است که بشردوستی را به زیبایی تفسیر می کند.

گفتنی است، تیم سحر معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان به استعداد ۲۲ نفر از اعضای جوان و داوطلب آموزش دیده در حوزه حمایت های روانی و ۶نفر از پرسنل حوزه جوانان استان به همراه تجهیزات همچون: اسباب بازی، لوازم التحریر، لباس، مواد غذایی، لوازم بهداشتی به مناطق زلزله زده در کرمانشاه اعزام می شود.