در پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر به مناسبت روز دانشجو عنوان شد: دانشجویان، قشر فرهیخته و وجدان بیدار هر جامعه هستند

دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی روز دانشجو را به اعضای کانون های دانشجویی سازمان جوانان و دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی ۱۶ آذر روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان گرانقدر، قشر فرهیخته و وجدان بیدار، خردمندان پرسشگر و سرشار از ایمان هر جامعه هستند.

کسب علم و دانش و رسیدن به مدارج عالیه آرمان بزرگ هر جامعه است. اما بی شک، دانشجویانی که در کنار رویش های علمی موفق به کسب فضایل والای انسانی می شوند و با گام نهادن در مسیر ایثار و خدمت به دیگران ضمن پیشرفت های علمی به شکرانه توانایی به رفع نیازهای خلق می پردازند نزد خداوند در جایگاه ویژه ای قرار دارند.

در عصر حاضر دانشجویان به عنوان نیروهای فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور هستند که بار عظیم فرهنگ یک ملت و دانش پژوهی و فناوری را بر دوش می کشند.

اما در این مسیر، تفاوت دانشجویان هلال احمری با سایر دانشجویان در این است که، در این فرصت بزرگ زندگی، ضمن آموختن علوم مختلف با ترویج اهداف و اصول انسانی همراه با درایت در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی کوشا هستند و با توکل بر خداوند متعال، افق‌های جدید و گسترده‌ای از فرهنگ، دانش و بشردوستی و صلح را به روی خود و جامعه می گشایند.

اینجانب به روان پاک شهدای دانشجو که از خون پاکشان، نهال آزادگی و جوانمردی رویید و جاودانه شد، درود می‌فرستم و ضمن تبریک روز دانشجو به تمام اهالی علم و دانش، بویژه دانشجویان دانشگاه های هلال احمر و اعضای جوان کانون های دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برای شما توفیق روزافزون و شادی و سلامت که لازمه زندگی و خدمتی خالصانه به خلق است آرزو دارم.