تجلیل از ابوالفضل امینی هرندی، دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان هلال احمر در برنامه «جانِ جهان»

«جانِ جهان» عنوان ویژه برنامه‌ای شاد به مناسبت روز جهانی داوطلب است و همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) از شبکه دو سیما پخش شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ مسعود آسیما گفت: ویژه برنامه «جانِ جهان» همزمان با روز جهانی داوطلب از داوطلبانی که در زلزله کرمانشاه مردم زلزله زده را تنها نگذاشتند، نمایندگانی از نهادهای مختلف از جمله جمعیت هلال احمر، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت دفاع و همچنین خانواده شهید نیرپور از ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در این ویژه برنامه “ابوالفضل امینی هرندی”؛ دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر، جوانی اصفهانی است که ۱۴سال سابقه عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر همچنین تجربه حضور در تیم های حمایت‌های روانی و امدادرسانی در زلزله‌های آذربایجان شرقی و بوشهر را داشته، به نمایندگی از جمعیت هلال احمر تجلیل شد.

امینی هرندی در این برنامه ضمن تشکر از اعتماد و حمایت مسئولین که شرایط خدمت رسانی به مردم زلزله‌زده را مهیا کردند، قهرمانان اصلی در زلزله کرمانشاه را جوانانی دانست که بدون مزد و منت در راستای امدادرسانی همچنین شاد کردن کودکان و فاصله گرفتن آنها از فضای غم آلود زلزله، مشغول ارائه خدمات و حمایت‌های روانی هموطنان بوده‌اند.

وی تندیس خود را به تمامی امدادگران، داوطلبان و جوانان پرتلاش جمعیت هلال احمر تقدیم کرد.