از افتتاح مدرسه تا برگزاری جلسه هم اندیشی و جشن میلاد پیامبر در استان آذربایجان شرقی

جلسه هم اندیشی و جشن میلاد پیامبر در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ رحیم رحیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستا چاراویماق گفت: بمناسبت میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مهربانی و امام جعفر صادق و هفته وحدت و بنا به درخواست آموزش و پرورش و موافقت شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان و برحسب نیاز، عدم وجود کلاس آموزشی در روستای بناکوه چاراویماق به همت جوانان هلال احمر یک دستگاه کانکس جهت برقراری مدرسه به دانش آموزان روستای بناکوه اهدای و دانش آموزان شروع به تحصیل نمودند.

گفتنی است؛ در این مدرسه ۱۲ نفر دانش آموز در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل میباشند.

برگزاری کلاس آموزشی رعایت بهداشت دهان و دندان در مهد کودک گلهای بهشتی
در این آموزش که با حضور اعضا غنچه ها و مربیان مهد صورت گرفت، پیرامون اصول مسواک زدن، آشنایی غنچه ها با اهمیت بهداشت دهان و دندان و لوازم مورد نیاز جهت رعایت بهداشت دندان آشنا شدند.

برگزاری جلسه هم اندیشی برنامه های روز دانشجو در شهرستان چاراویماق
جلسه هم اندیشی با عنوان برنامه ریزی جهت اجرای بهتر برنامه ها در روز دانشجو و بهره گیری ازایده های نو،درجمعیت هلال احمرشهرستان چاروایماق برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور برگزار شد. پیرامون برنامه ها در روز دانشجو اجرای بهتر به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

جشن میلاد پیامبر توسط اعضا غنچه های هلال چاراویماق
به مناسبت میلاد پیامبراکرم (ص) و هفته وحدت مراسم جشنی توسط اعضاء کانون غنچه های هلال مهد کودک “گلهای بهشتی” شهرستان چاراویماق برگزار شد.

در این جشن اعضا با اجرای سرود، دکلمه، غنچه ها برای کودکان زلزله زده کرمانشاه، برای بهبودی هرچه سریعتر آسیب دیدگان زلزله دعا کردند و در آخر جوایزی از سوی هلال احمر شهرستان به این عزیزان اهدا کردند.