از تشکیل زنجیره اتحاد تا اجرای فعالیت های متنوع اعضای کانون های قم در هفته وحدت

اعضای کانون های جوانان و غنچه های هلال احمر قم در هفته وحدت با اجرای برنامه های فرهنگی و متنوع و عام المنفعه این اعیاد را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر صلح و مهربانی برنامه های متنوعی با حضور اعضای کانون های هلال احمر قم در مرکز امور جوانان و مهد کودک ها و پیش دبستانی های تحت پوشش کانون غنچه های هلال احمر اجرا شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از حضور اعضای کانون جوانان خواهران در گردهمایی و جشنی به همین مناسب خبر داد و اظهار کرد: برپایی مراسم های جشن، همراه با مدح پیامبر رحمت(ص) با حضور اعضای کانون جوانان خواهران و برگزاری مسابقات فرهنگی، تقدیر از اعضای شورای کانون و مولودی خوانی و…، به همراه اهدای هدایا به برگزیدگان مسابقات از برنامه های این روز به شمار میرود.

محمد مصباحی با اشاره به تشکیل زنجیره اتحاد کانون غنچه های هلال احمر قم در هفته وحدت، تصریح کرد: در مهد کودک های سلاله‌، ملائک ۳، کوشا، سرزمین کودکی و جوانه ها غنچه های هلال احمر با توزیع شیرینی صلواتی و اجرای سرود و همخوانی قرآنی، و برگزاری مسابقات فرهنگی، نقاشی و ساخت کاردستی و بازی های شاد گروهی و آشنایی غنچه ها با نحوه ولادت و زندگی پیامبر اعظم (ص) به استقبال هفته وحدت رفتند.

وی افزود: برگزاری کارگاه آموزشی راههای مقابله با رفتارهای پر خطر و پیشگیری از آن با حضور کارشناس آسیب های اجتماعی در مرکز امور جوانان هلال احمر قم  از دیگر برنامه های این هفته بود.