تیم سحر جوانان هلال احمر استان فارس به کرمانشاه اعزام شد

معاون امور جوانان فارس از اعزام تیم سحر جوانان هلال احمر استان فارس متشکل از روانشناسان متخصص به منطقه غرب کشور برای انجام حمایت های روانی و اجتماعی ویژه آسیب دیده های ناشی از زلزله اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ غلام حسین تجلی، در این زمینه گفت: به محض اعلام مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان مبنی بر وقوع زلزله در کرمانشاه همه اعضای جوانان هلال احمر فارس و تیم سحر فراخوان شده و با آمادگی کامل در واحدهای مختلف سازماندهی شدند.

تجلی گفت: بعداز برگزاری جلسه ستاد بحران با حضور مدیرعامل جمعیت استان و مصوب شدن اعزام نیروها به مناطق زلزله زده جوانان حاضر در تیم سحر را با همه تجهیزات آمادگی خود را برای حضور در منطقه اعلام کردند و با اعلام سازمان امروز به محل مورد نیاز در استان کرمانشاه جهت کمک رسانی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه کار تیم سحر به منظور کمک به بازتوانی روحی زلزله‌زدگان به غرب کشور تا آراتم شدن اونضاع ادامه دارد، افزود: حدود ۱۲ نفر از اعضای جوانان آموزش دیده برای روانشناسی در بلایا با در اختیار داشتن همه تجهیزات مورد نیاز با هماهنگی های لازم منطقه ای در منطقه کار کمک رسانی در حوزه جوانان را انجام دادند.

تجلی با اشاره به کمک های مردمی به مردم زلزله زده در کرمانشاه اظهار داشت: تیم اول گروه برادران اعزامی به سرپرستی معاون امور جوانان و منتخب جوانان با سابقه و پر تلاش جمعیت هلال احمر از سراسر استان فارس برای حضور در منطقه جلسات مختلف آموزشی را به صورت آنلاین و حضوری سپری کردند و با آمادگی کامل و آگاهی از شرایط منطقه وارد کرمانشاه خواهند شد.