تیم های سحر پیشرو در ارائه خدمات حمایت های روانی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان: تیم سحر(ساماندهی حمایت های روانی پس از بلایا) در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال استان کردستان؛ بابک قنبری گفت: حمایت های روانی افراد آسیب دیده یکی از فعالیت هایی است که باید جدی گرفته شود و در این راستا در جمعیت هلال احمر تیم سحر(ساماندهی حمایت های روانی پس از بلایا) در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تشکیل شده و تیم جمعیت هلال احمر استان کردستان جز پنج استان برتر کشور است.

وی افزود: این تیم متشکل از روانشناس،مدد کار اجتماعی، داوطلب و اعضای جوانان جهت حمایت های روانی کودکان و افراد آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه حضور دارند.

قنبری اضافه کرد: اعضای این تیم ضمن بررسی وضعیت روحی و روانی مردم مأثر از حادثه با برپایی چادر و ایستگاه نقاشی برای کودکان با اهدای اسباب بازی در تلاش هستند از غم و نارحتی که آنان دارند بکاهند.

قنبری اضافه کرد: این تیم تا بررسی کامل روستا هایی که با برنامه ریزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به آنان واگذار شده در منطقه زلزله زده استان کرمانشاه حضور خواهند داشت.