جوانان بشردوست قزوینی پای درس پیشکسوت بشر دوست نشستند

بمناسبت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جوانان بشر دوست قزوینی پای درس پیشکسوت بشر دوست نشستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان ، بهانه ای شد تا جوانان اهل هلال قزوین به دیدار خوشنویس قزوینی که بیش ۲۰ سال به زندانیان و کانون اصلاح و تربیت استان آموزش خوشنویسی داده است بروند تا از تجربیات و آموزه های وی درس بگیرند.

استاد علی اکبر پگاه خوشنویس نامدار کشور در این دیدار از ارزشمندی تفکر بشر دوستی یاد کرد و گفت : یک فرد بشر دوست باید آنقدر بزرگ باشد تا در میان همه مسائل و گرفتاریهای خود به دیگران بیاندیشد.

وی در ادامه به اهمیت دوره جوانی پرداخت و گفت: جوانی فرصتی است که هر کس چنانچه زمان خود را مدیریت کند و با برنامه پیش برود می تواند موفقیت های فراوانی را در زندگی خود تجربه کند.

استاد پگاه، استمرار در یادگیری را یکی از رموز موفقیت دانست و افزود: ما به دنیا آمده ایم تا بیاموزیم پس هیچگاه از فراگیری نباید خسته شد ، این دنیا آنقدر موضوعات ناشناخته و جذاب دارد که اگر لذت داشتن را بچشیم هیچگاه وقت خود را به بطالت نمی گذرانیم.

شایان ذکر است این دیدار در پی شش دیدار با اساتید دیگر و با عنوان در محضر استاد بوده است که جوانان مشتاقانه از آن استقبال نموده اند.