برگزاری مجمع عمومی کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد


حسن پر کار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مشهد مقدس از برگزاری مجمع عمومی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مشهد؛ حسن پرکار با بیان این خبر ادامه داد : مجمع عمومی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم مشهد در تاریخ شش آبان در محل تالار امام علی این دانشگاه با حضور اعضا شورای اجرایی کانون و اعضا کانون و مدیران ارشد دانشگاه برگزار گردید.

پرکار ادامه داد: در این جلسه اهداف هلال احمر برای حاضرین شرح داد شد و برنامه ها و فعالیت کانون های کانون تعیین شد و اعضا با توجه به علاقمندی خود در گروه های مختلف تیم بندی شدند و همچنین اعضا شورای اجرایی کانون با سوالات مختلف اعضا در باره برنامه های کانون پاسخ دادند.

برگزاری جلسه هم اندیشی ششمین دوره طرح ملی دادرس در مشهد مقدس
حسن پرکار رئیس جمعیت هلال احمر مشهد از برگزاری جلسه هماهنگی و هم اندیشی ششمین دوره طرح ملی دادرس در مشهد مقدس با حضور جناب آقای معین زاده معاونت امور جوانان استان و جناب آقای دکتر پور جاهد معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمعیت هلال احمر مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی امور جوانان جمعیت هلال احمر مشهد حسن پرکار با بیان این خبر ادامه داد: ششمین دوره طرح ملی دادرس جهت آموزش دانش آموزان آماده در حوادث و ترویج فرهنگ خود امدادی و دگر امدادی و با شعار هر خانواده ایرانی یک امداد گر از امروز کار خود را در سطح شهرستان مشهد و با آموزش دانش پایه هشتم شروع می کند.

پرکار ادامه داد : در این دوره از طرح ملی دادرس تعداد٨٧ مدرسه در سطح شهر مشهد توسط مربیان آموزش داده میشوند که این تعداد مدارس بیشترین تعداد مدرسه در سطح استان و در یک شهرستان می باشد که با برگزاری این جلسه هماهنگی و هم فکری که با حضور جناب آقای معین زاده و پور جاهد انجام شد که هماهنگی های لازم در جهت هرچه بهتر این دوره انجام شد.