طرح دادرس پشتوانه اصلی سلامت در مدارس

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان: طرح دادرس جمعیت هلال احمر در مدارس پشتوانه اصلی طرح های سلامت محور در مدارس است.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ بابک قنبری گفت: آموزش دانش آموزان در قالب طرح دادرس علاوه بر تقویت روحیه کار تیمی و دوستی و همدلی در میان دانش آموزان، نقش ویژه ای در سلامت روحی و جسمی آنان دارد.

وی افزود: یکی از طرح های بزرگ و بسیار ارزشمند جمعیت هلال احمر پرداختن به آموزش در سنین پایین همراه با تحصیل است که در طرح دانش آموزان آماده در روز های سخت این امر به طور کامل تحقق پیدا کرده و در آینده هم بهتر و بیشتر انجام خواهد شد.

قنبری خاطر نشان ساخت:جمعیت هلال احمر آمادگی دارد تمام همکاری های لازم جهت ارائه آموزش های امداد و کمک های اولیه را در مدارس با بیشترین جامعه آماری از دانش آموزان به انجام برساند و تا الان آموزش پرورش هم این فرصت را در اختیار مربیان هلال احمر قرار داده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان اضافه کرد: جمعیت هلال احمر استان کردستان این آمادگی را دارد با آموزش های مربیگری از معلمان مدارس را جهت ارئه آموزش های طرح دادرس استفاده کند.

در این مراسم از تیم منتخب المپیاد آماده مدرسه امام سجاد(ع) ناحیه ۲ سنندج هم از سوی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان تقدیر شد.