حضور دبیر و نائب دبیر مجمع استان بوشهر در تیم داوری بیست و هشتمین دوره مسابقات رفاقت مهر

مریم یمین و حبیب اله آتشی دو عضو جوان استان بوشهر در تیم داوری بیست و هشتمین دوره مسابقات رفاقت مهر حضور یافتند.

یه گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر دو عضو جوان این استان که به ترتیب نائب دبیر و دبیر مجامع کانون های دانشجویی و جوانان این استان هستند با نظر رییس اداره مسابقات سازمان جوانان و تحت نظارت معاونت امور جوانان این استان به عنوان داوران بیست و هشتمین دوره از مسابقات رفاقت انتخاب شدند.

مریم البوغبیش با بیان این نکته که جوان باوری در سازمان جوانان باعث رشد مدیران و رهبران جوان در اینده خواهد شد گفت این دو جوان از فعالان معاونت امور جوانان هستند که قریب شش سال می باشد که در کمیته داوری مسابقات حضور داشته و از طراحان ایتم های اجرایی مسابقات این استان می باشند.

وی افزود: استفاده از پتانسیل های جوانان و ایجاد فضا برای نمایش توان خود فرصتی را برای رشد استعداد های انان فراهم خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این دو عزیز ما مربیان و داوران برگزیده بسیاری هم در استان داریم که در سطوح مختلف حضور دارند و در میادین این حوزه ما را یاری میکنند
معاون امور جوانان گفت: از اینکه سازمان از پتانسیل این استان استفاده میکند نشان از این است که رفته رفته مجموعه در مسیر رشد و تعالی هست و امیدواریم همواره شاهد حضور جوانان این استان در مراحل و رتبه های بالاتر باشیم.

آلبوغبیش تصریح کرد: خانم یمین و آقای آتشی سابقه داوری در رفاقت مهر کشوری و المپیاد اماده کشوری را در کارنامه خود دارند و این نشان از نمایش موفق این دو عزیز است.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای این دو جوان گفت: مجامع به شناخت این استعداد ها و استفاده از پتانسیل های عالی این جمعیت خوب ظاهر شده و امیدست آینده موفقی در ادامه راه این مسیر باشد.