قهرمانی جوانان استان مرکزی در مسابقات کشوری رفاقت مهر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از کسب مقام اول جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در مسابقات کشوری رفاقت مهر مرحله کشوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در خصوص کسب مقام قهرمانی در مسابقات کشوری رفاقت مهر بیان داشت: در روزهای پایانی مهرماه سال جاری تیم اعزامی جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی (خواهران) به مرحله کشوری بیست و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر سازمان جوانان در استان کرمان در رشته حمل تخصصی مصدوم موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.

اشتری اظهار داشت: تیم حمل مصدوم از شهر غرق آباد بوده که در مرحله استانی هم با امتیاز بالا موفق به کسب عنوان مقام برتر استانی شدند و با تلاشهای بی وقفه خود و با حداقل امکانات در جمعیت هلال احمر این شهر، به مسابقات کشوری اعزام و شعار بارز خواستن توانستن است را با افتخارآفرینی خود، سر دادند.

وی افزود: از این شهر سالهای گذشته نیز در کانونهای دانش آموزی و تیم های دادرس خواهر و برادر نیز موفق به کسب مقام قهرمانی و سوم کشوری بوده و با وجود اساتید و مربیان مجرب و اعضای سخت کوش این جمعیت به غیر از این هم انتظار نمی رفت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن عرض تبریک به این عزیزان اظهار داشت: پرورش روحیه هم فکری، تلاش، سازندگی، تعاون و کارگروهی از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات بوده که امید است اعضا با در نظر گرفتن این اهداف به خواسته و هدف اصلی سازمان جوانان نزدیک و همواره جزء مدال آوران زندگی خود بوده و با تلاش بیشتر خود در همه زمینه ها، موفق و سربلند باشند.

لازم به ذکر است تمامی تیم های اعزامی شرکت کننده در مرحله کشوری بیست و هشتمین دوره از مسابقات رفاقت سازمان جوانان از استان مرکزی از آمادگی خوب و کافی برخوردار بودند که با توجه به بالا بودن سطح مسابقات و رقابت شدید بین جوانان موفق به کسب مقام نشدند و تجربه ای شد تا با تلاش بیشتر در سال آینده، در این مسابقات شرکت و مقام آور باشند.