از برگزاری کارگاه آموزشی در شهرستان تنگستان تا برنامه های فرهنگی و مذهبی در دیلم و گناوه

کارگاه آموزشی به منظور آموزش امداد و کمک های اولیه ویژه دانش آموزان ابتدایی در شهرستان تنگستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تنگستان از برگزاری این کارگاه های آموزشی خبر داد و گفت: ما با برگزاری این دوره های آموزشی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی،سعی داریم که این کودکان را از همین سنین کم با فعالیت های امدادی و حیاتی آشنا سازیم.

علی امیر نژاد بیان کرد: همچنین، از دیگر اهداف برگزاری این کارکاه ها ،می توان به تربیت امدادگرانی ماهر در سال های آینده اشاره کرد.

وی ادامه داد: با یاری خداوند و مسئولین شهرستان،به زودی دوره ها و مانورها را برای این کودکان برگزار خواهیم کرد.

به مناسبت گرامیداشت ایام محرم، مراسم زیارت عاشورا در شهرستان دیلم برگزار گردید.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم، از برگزاری این مراسم پر فیض خبر داد و گفت:امام حسین (ع)، یک چراغ هدایت و کشتی نجات بشر است،و ما با برگزاری این مراسم ها در تلاشیم تا هر چه بیشتر به این عقیده نزدیک شویم.

سیف اله غلامی بیان کرد: به همین علت،و با هدف سوق دادن اعضای جمعیت هلال احمر به این تفکر، مراسمی با موضوع زیارت عاشورا برگزار شد.

وی ادامه داد:به امید اینکه با این حرکت ها،جوانانی مومن و ولایتمدار را تربیت کنیم.

برگزاری کارگاه سیره اخلاقی امام حسین(ع) در شهرستان گناوه
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه از برگزاری این کارگاه اخلاقی خبر داد و گفت:ما با برگزاری این کارگاه ها سعی داریم تا جوانان را هر چه بیشتر با سیره و اخلاقیات این امام بزرگوار آشنا کنیم.

عبدالعلی صیادی بیان کرد: به همین علت،کارگاهی با عنوان آشنایی با سیره اخلاقی امام حسین(ع) و با حضور اساتید مجرب در این شهرستان برپا شد.

وی افزود: امیدواریم بایاری خداوند و مسئولین شهرستان، بر کمیت و کیفیت این کلاس ها هر چه بیشتر از قبل بیافزاییم.