دیدار مدیرعامل، معاون امور جوانان و جمعی از جوانان جمعیت استان هرمزگان با استاندار// ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال‌احمر وجود دارد

 

استاندار هرمزگان گفت: ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال‌احمر وجود دارد که باید قدردان حضور جوانان استان هرمزگان در این جمعیت بود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورجوانان جمعیت هلال احمرهرمزگان، فریدون همتی در دیدار با اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان که به مناسبت هفتادمین سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر برگزار شد، عنوان کرد: یکی از خصوصیات خوب هلال‌احمر مشارکت جوانان در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های این جمعیت است و با تکیه برنیروی جوان می‌توان حماسه آفرید.

وی ادامه داد: فعالیت‌های هلال‌احمر فعالیت‌های ارزشمندی است که از سوی جوانان رهبری و مدیریت می‌شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: ظرفیت عظیمی به پشتوانه حضور جوانان در هلال‌احمر وجود دارد که باید قدردان حضور جوانان استان هرمزگان در این جمعیت بود.

همتی بیان کرد: در بحث آسیب‌های اجتماعی و فعالیت‌های فرهنگی، اقدامات قابل قبولی توسط هلال‌احمر انجام پذیرفته که تداوم این فعالیت‌ها از خواسته‌های مجموعه دولت در استان است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان نیز در این نشست، عنوان کرد: جمعیت هلال‌احمر با اعتقاد به نیروی جوان فعالیت‌های متعددی را در سطح استان انجام داده است.

علی اعمی افزود: باورپذیری و حس مسئولیت‌پذیری جوانان و بهره‌گیری از توان آنان برای اجرای برنامه‌ها یکی از اولویت‌های جمعیت هلال‌احمر است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان نیز در این نشست، اظهار داشت: در سال جاری فعالیت‌های قابل‌توجهی در حوزه جوانان هلال‌احمر در حوزه‌های فرهنگی،اجتماعی،ورزشی،بشردوستانه برگزارشده است.

رفیعی بندری اضافه کرد: توسعه فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه در سطح استان هرمزگان به مدد و همراهی خود جوانان در حال اجراست.

وی تصریح کرد: مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی محلی برای ارائه تئوری‌های نو و بکر و بهره‌بردن از ذهن خلاق جوانان است.