در خلال بیست و هشتمین مرحله مسابقات رفاقت مهر برگزار شد: مسابقات فرهنگی و قرآنی ویژه یک هزار عضو جوان هلال احمر

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمان از برگزاری یک دوره مسابقات فرهنگی و مفاهیم قرانی در خلال بیست و هشتمین مرحله مسابقات رفاقت مهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، حجت الاسلام سجادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در حاشیه برگزاری بیست و هشتمین مرحله کشوری مسابقات رفاقت مهر گفت: برنامه های فرهنگی متنوع توسط حوزه نمایندگی ولی فقیه و و سایر معاونت ها برای افراد شرکت کننده در این دوره از مسابقات اجرا شد.

حجت الاسلام سجادی با بیان این‌که یک هزار جوان داوطلب هلال احمری از ۳۱ استان کشور در جشنواره قرآن و عترت حضور داشتند گفت: راه اندازی کارگاه های پرسش وپاسخ، مسابقه کتابخوانی از کتاب پرسش های عاشورایی شهید مرتضی مطهری، راه اندازی موکب عاشورایی با هدف ایجاد فضای معنوی و بازدید از اماکن فرهنگی و مذهبی از دیگر برنامه های جنبی فرهنگی و مذهبی است که در جریان برگزاری جشنواره کشوری رفاقت مهر کرمان درحال برگزاری است.

وی با اشاره به این که در این دوره از مسابقات ۵۰۰ داوطلب آقا و ۵۰۰ داوطلب خانم حضور داشتند تصریح کرد: خدا را شاکریم که با تلاش و کوشش بسیار خوب سازمان جوانان توانستیم در این دوره مسابقات قرآنی و فرهنگی را نیز برگزار کنیم.