اختتامیه طرح دستهای مهربان۳ در استان مازندران برگزار شد ‎

لیلی احمدی که از برگزاری طرح دستهای مهربان 3 در شعب جمعیت هلال احمر استان خبر داده بودند عنوان شد که اختتامیه طرح مذکور بصورت استانی در منطقه کم برخوردار و کمتر توسعه یافته عباس آباد شهرستان نکا انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ وی هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ مهر ورزی و رفتارهای نوعدوستانه بیان نمودند که با همکاری اعضای کانون غنچه های هلال احمر وکانون دانش آموزی شهرستان مذکور اجرا شد.

ایشان اظهار داشتند؛در این طرح قسمتی از هدایای جمع آوری شده که شامل:اسباب بازی ها،لوازم تحریرو عروسک که در ایام گرامیداشت هفته کودک در طرح دست های مهربان ۳ جمع آوری شده بود در مدرسه ابتدایی و مهد کودک که بیش از۲۰۰ نفراز این عزیزان حضور داشتند اهدا گردید.

احمدی تصریح کرد؛در حاشیه اختتامیه کاروان نیکوکاری در قالب کاروان سلامت با حضور پزشکان داوطلب و متخصص و روانشناس بالینی،طرح ویزیت رایگان،توزیع دارو و همچنین کارگاه مهارت های زندگی برای خانواده های دانش آموزان و اهالی منطقه انجام گردید.

لازم به ذکر است، طرح فوق با همکاری حوزه داوطلبان و جوانان شعبه نکا ،استان مازندران دریکی از روستاهای کم درامد و کم برخوردار عباس آباد شهرستان نکا انجام پذیرفت.

در پایان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از اعزام همکاران و اعضای جوانان شعب جمعیت هلال احمر استان به مناطق کمتر برخوردار شهرستان خود جهت ارسال هدایای دریافتی در طرح دست های مهربان ۳ خبر دادند.