دستان پر مهر کودکان مدرسه جلال آل احمد آبادان مملو از مهربانی

رئیس جمعیت هلال احمر آبادان از اجرای سومین دوره طرح ملی دستهای مهربان توسط کانون دانش آموزی دبستان جلال آل احمد آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، رضانیک پی با اشاره به اجرای سومین دوره طرح ملی دستهای مهربان در سطح کشور اظهار کرد: در اجرای این طرح بشردوستانه بیش از ۳۰۰ هدیه از قبیل لوازم التحریر، لباس و اسباب بازی توسط دانش آموزان مدرسه جلال آل احمد آبادان جمع آوری شد.

وی افزود: این برنامه در چند مدرسه دیگر ادامه خواهد داشت و پس از جمع آوری هدایا به مدرسه یا مدارس محروم در سطح شهرستان اهداء خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آبادان با بیان اینکه یکی از نکات جالب اجرای این برنامه، طرح این سوال در ذهن کودکان بود که اسباب بازی های ما به چه کسانی اهدا می شود، بیان کرد: زمانی که متوجه می شدند که این وسایل به دست کودکان نیازمند می رسد، تعدادی از آنها از وسایل شخصی خود گذشته و آن را اهدا می کردند و خوشحالی غیرقابل وصفی در چهره هایشان موج می زد.

نیک پی گفت: این طرح با هدف تشویق کودکان به یادگیری کمک به نیازمندان و ترویج حس نوع دوستی در این قشر بااحساس جامعه اجرا می شود و از منظر فعالیت های بشردوستانه یکی از مؤثرترین سرح های سازمان جوانان به شمار می آید.

وی در پایان از مدیر، مسئولین، معلمان و از همه دانش آموزان و اولیا آنها که در این طرح با جمعیت هلال احمر آبادان همیار و همقدم بودند، تشکر کرد.