نمایشگاه اطلاع رسانی پیشگیری از اعتیاد در شهرستان کاشمر برپا شد

در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم اختتامیه نمایشگاه مشترک پیشگیری از اعتیاد با مشارکت فعال امور جوانان هلال احمر کاشمر برگزار شد.

ه گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شعبه کاشمر؛ سرپرست این شعبه اظهار داشت: بمناسبت هفته نیروی انتظامی و با هدف آگاهی سازی خانواده ها و مراجعه کنندگان با این معضل خانمان سوز، نمایشگاه اطلاع رسانی پیشگیری از اعتیاد در شهرستان کاشمر برپا شده بود.

احمد رضاپور گفت: آشنایی با انواع مواد مخدر، آشنایی با علل و عوامل گرایش جوانان به اعتیاد، مشاوره درمان و پیشگیری از اعتیاد، نمایش انیمیشن و نماهنگ و همچنین ارائه آموزش های امداد وکمکهای اولیه از محتوای این نمایشگاه بوده است.

در آخرین روز از برپایی این نمایشگاه سرپرست هلال احمر کاشمر با اهدای لوح و یادبود از زحمات و همکاری صادقانه جناب سرهنگ باقری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و جناب سرگرد بشیری رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان تقدیر و قدردانی کرد و هفته نیروی انتظامی را به آنان تبریک عرض کرد.

شایان ذکر است این نمایشگاه با همکاری نیروی انتظامی ، ستاد مبارزه با مواد مخدر، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان شهرداری و امور جوانان هلال احمر کاشمر برپا شده بود که در مراسم اختتامیه آن از نفرات برتر مسابقات آن تقدیر شد.