مجامع استانی؛ اتاق فکر دبیران استان فارس

دبیران کانون‎ها همیار شورای مرکزی مجامع کانون‎های جوانان در استان فارس می‎شوند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ دبیر مجمع کانون‎های جوانان استان گفت: استان فارس با وجود ۲۶ شهرستان و بالغ بر ۶۰ دبیر در کانون‎های جوانان خود، یکی از استان‎های فعال در حوزه اجرای برنامه‎های ابلاغی از سوی سازمان جوانان می‎باشد.

عزیزاله رحمتیان نیا تصریح کرد: شورای مرکزی مجمع کانون‎های جوانان استان فارس با همکاری و مدیریت معاون جوانان و مدیر عامل استان،  در راستای هرچه بهتر انجام شدن فعالیت مجمع و دبیران و تحقق استراتژی ۲۰۲۰ همچنین واگذاری نقش و مسئولیت به جوانان و ایجاد انگیزه در میان اعضای جوان برنامه‎های ابتکاری متنوعی در سطح کانون‎های استان برگزار شده است.

رحمتیان نیا با اشاره به اجرای طرح “همیار شورا” در سطح کانون‎های جوانان این استان افزود: پس از ارزیابی کانون‎ها و انتخاب دبیران فعال، دبیران منتخب به عنوان “همیار شورا” و همراهی شورای مرکزی مجمع کانون‎های جوانان در اجرای طرح و برنامه‎ها انتخاب شده تا اعضای جوان بتوانند در راستای اهداف جمعیت هلال احمر و سازمان جوانان فعالیت خود را با برنامه‎ریزی دقیق‎تر اجرایی کنند.

نایب دبیر شورای مرکزی مجمع کشوری کانون‎های جوانان در پایان اضافه کرد: امید است با اجرای این قبیل برنامه‎ها و اعتماد به اعضای جوان، زمینه انسجام و انجام موفق طرح‎ها بیش از پیش در سطح کانون‎ها ایجاد شود.