اجرای برنامه های هفته کودک در شعب دشتی و جم

برگزاری کلاس آموزشی با اهداف هلال احمر در شهرستان جم و دشتی در هفته کودک اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم از برگزاری این کلاس های آموزشی برای اعضای دانش آموزی خبر داد و گفت: ما با برگزاری این دوره ها، برای کودکان به دنبال ترویج اهداف این سازمان که همان کمک به خلق می باشد هستیم.

احمد یزدانی بیان کرد: همچنین،ما با این حرکت، دانش آموزان و اعضای کودک را از همین سنین کم با فعالیت های امدادی آشنا می کنیم.

وی ادامه داد: با یاری خداوند و مسئولین شهرستان، این کلاس ها و دوره ها را در سطوح بالاتر برگزار خواهیم کرد.

اجرای طرح دست های مهربانی در شهرستان جم

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم از برگزاری این طرح مفید برای آن کودکان خبر داد و گفت: ما با راه اندازی این طرح، همچنین دخیل کردن اعضای کانون غنچه های هلال با این طرح و اهداف هلال احمر، در پی تربیت امدادگرانی ماهر هستیم.

احمد یزدانی تصریح کرد: همچنین ما با اجرای طرح مهربانی و کمک به ایتام و نیازمندان، در تلاشیم تا این روحیه را در وجود آن ها نهادینه سازیم.

وی افزود: امیدواریم با یاری خداوند و مسئولین این شهرستان، این طرح به صورت گسترده اجراشود.

دیدار غنچه های هلال با امام جمعه درشهرستان دشتی

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتی از برگزاری این جلسه و دیدار خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته کودک و برپایی فضای دوستدار کودک اعضای هلال احمر با امام جمعه دیدار کرده و در مورد مشارکت و ارتقاء روحیه انساندوستانه در کودکان با آنان صحبت کردند.

سید اسماعیل جعفری بیان کرد: از این جهت، ما با برگزاری این جلسه مشکلات موجود در شهرستان، برای رشد و ترقی کودکان را برای امام جمعه مطرح کردیم.

وی افزود: امیدواریم با این صحبت ها و توصیه ها، مسئولین شهرستان در پی رفع این مشکلات اقدامات لازم را به عمل آورند.