طرح ملی دستهای مهربان ۳ در استان قزوین برگزار شد

با شور و اشتیاق غنچه های هلال مهدها و پیش دبستانی های استان قزوین طرح ملی دستهای مهربان 3 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ طرح ملی دستهای مهربان که برای سومین بار ( با هدف ترویج فرهنگ انفاق و کمک به یکدیگر ) توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حال برگزاریست، در استان قزوین بیشتر با مشارکت و همکاری حداکثری مهدها و پیش دبستانی ها در طول هفته ملی کودک  اجرا شد.

با اجرای طرح دستهای مهربان، کودکان اسباب بازی های خود را جهت شاد کردن همسالان خود که از داشتن اسباب بازی محروم هستند اهدا می کنند.

میرزایی معاون جوانان استان قزوین ضمن اشاره به این موضوع هدف از برگزاری این طرح را اساسا گسترش رفتارهای مهربانانه در ارتباط با یکدیگر دانست و افزود: برای برخورداری از رفتارهای نوع دوستانه می بایست دلهای مهربان داشته باشیم که این طرحها می تواند در ارتقاء سطح فکری و حسی، فرهنگ مهربانی موثر واقع شود.

میرزایی همچنین اضافه کرد: اسباب بازی های اهداء شده از طرف کودکان طی اجرای طرحهای نیکوکاری در روستاهای محروم و کم برخوردار به کودکان اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است، در حاشیه اجرای این طرح در شهرستان قزوین قصه گوها در جمع کودکان حاضر شده و در قالب قصه گویی اهداف این طرح را برای کودکان بازگو نمودند. همچنین که در این برنامه از سوی معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان نیز به پاس اقدام مهربانانه کودکان هدیه ای به آنان اقدام شد.