تشکیل جلسه با حضور مدیران اداره کل آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمراستان بوشهر

ارتقای سطح امدادی دانش آموزان با اجرای طرح دادرس به هدف خواهد رسید.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ جلسه و نشست صمیمی که با حضور مدیرعامل و معاونت امور جوانان از جمعیت هلال احمر و مدیرکل و معاون و کارکنان پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در راستای تقدیر و تجلیل از مسئولین آموزش و پرورش استان و اهدای تندیس نقره ای نائب قهرمانی دادرسان شهرستان جم و جام بشردوستی مقام اول کشوری تشکیل گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به طرح دادرس در ۱۵۳ مدرسه و اجرای موفق آن و همچنین برگزاری المپیادهای درون مدرسه ای، شهرستانی، استانی و حضور نماینده استان در مسابقات کشوری و کسب مقام دوم و همچنین مقام اول جام بشردوستی ایراز خوشحالی نمود که کانون های دانش آموزی هلال احمر با استفاده از توان دانش آموزان در مدارس می کوشد حرکت های ماندگاری از فعالیت های امدادی، آموزشی و بشردوستانه بردارد.

وی همچنین بیان کرد: دانش آموزان آینده های جمعیت هلال احمر در پیشبرد اهداف و برنامه های بخصوص در پیشبرد اهداف و برنامه ها بخصوص آموزش فعالیت های امدادی هستند.

کرمی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در این نشست بیان کرد: با توجه به اهمیت فراگیری دانش امداد و کمک های اولیه در سنین پائین و در محیط های آموزشی و کمک به سلامت جامعه آموزش ملی طرح دادرس در مدارس استان از اولویت های کاری این اداره کل می باشد و اعلام همکاری میکنیم که آموزش های امدادی را از ۱۵۳ مدرسه بیشتر کنیم و در مدارس جامعه هدف بیشتری این آموزش ها را به دانش آموزان ارائه دهیم.

معاون امور جوانان در این نشست اظهار داشت: ارتقاء سطح تاب آوری دانش آموزان با اجرای طرح دادرس به هدف خواهد رسید و با همکاری هلال احمر آموزش و پرورش بهبود افزایش تاب آوری نوجوانان امکان پذیر خواهد بود. هلال احمر در طرح دادرس به منظور رشد و شکوفایی استعدادهای علمی و امدادی افزایش روحیه کار جمعی و همچنین افزایش سطح آگاهی دانش آموزان قدم بر می دارد.

در پایان تندیس نائب قهرمانی و جام بشردوستی به مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان اهداء شد.