برگزاری مسابقات استانی رفاقت مهر در اصفهان

بیست و هشتمین مرحله مسابقات رفاقت مهر استان اصفهان، در دو گروه خواهران و برادران و با حضور بیش از 300 نفر از اعضای جوان، در مرکز بین المللی آموزش‎های تخصصی امداد و نجات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی با بیان این خبر گفت: در این برنامه که با حضور رئیس اداره دانشجویی و جوانان معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان و دبیر مجمع کشوری کانون‎های جوانان برگزار شد، اعضا پس از شرکت در آزمون‎های کتبی مجزا، با حضور پر شور در رقابت‎هایی رفاقت گونه مهارت‎های خود را در معرض ارزیابی قرار دادند.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: در این مسابقات و در رشته‎های اسکان اضطراری و حمل تخصصی مصدوم، تیم‎های برگزیده از مرحله منطقه‎ای همچنین در رشته‎های امداد و کمک‎های اولیه و زیان انگلیسی تیم‎های برگزیده از مرحله شهرستانی گردهم آمدند تا مهرورزی و بشردوستی را در قالب “رفاقت مهر” به تصویر درآورند.

خانبازی در ادامه با اشاره به بازدید از روند برگزاری مسابقات افزود: رئیس حوزه حراست استان به همراه معاون آموزش و پژوهش استان از روند برگزاری مسابقات بازدید کرده، توان و مهارت اعضای جوان همچنین روند اجرای این مسابقات را مطلوب ارزیابی کردند.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری شایسته شعب، مدیریت و پرسنل مرکز تخصصی و اعضای جوان خاطرنشان کرد: نتایج این مسابقات به زودی از طریق معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان اعلام خواهد شد و نفرات برتر به عنوان نمایندگان استان به مرحله کشوری این مسابقات راه می یابند